Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Одеса Надрукувати
  02.02.2007

  Одеський обласний осередок Народно-демократичної ліги молоді

  Голова: Батов Юрій Євгенович

  Організація зареєстрована 19 квітня 2000 р.

  Діяльність:

  Проект "КВЕСТ"

  Квест (от английского Quest — поиски приключений) — это то, что уже более года будоражит сознание определенного круга одесситов.

  Пока мало кто знает, что это такое, но многие уже видели молодых и не очень молодых людей, среди ночи с фонариками, рациями и телефонами, ищущих непонятно что, с глазами полными адреналина.

  Все происходит в ночном городе: темные улицы, километры дорог, ревущие двигатели машин, парки, заброшенные стройки и дома, подвалы, чердаки и паутина Интернета — все это Квест.

  К сожалению, невозможно объяснить, что такое Квест, это необходимо увидеть собственными глазами, почувствовать на себе, через это нужно пройти самому. Полученные ощущения не забываются никогда. Квест дает возможность проверить себя, проверить, на что ты готов ради достижения поставленной цели. Игра заставляет идти к ней, не смотря ни на возникающие трудности, усталость, страх, не смотря ни на что. Квест вызывает дух соперничества, прилив адреналина. Нельзя позволить себе сдаться, сказать не могу, все в твоих руках. Сдавшись, сам, ты подведешь свою команду. Необходимо двигаться вперед, только вперед, и иногда даже не важно, куда, но важно то, что ты обещал самому себе, что победа будет за тобой. Нужно успеть, необходимо найти, достичь цели, во что бы то ни стало. Игра дает возможность понять, что вопросов, на которые нет ответов, не существует, и что нет мест, в которые нельзя попасть.

  Идея игры не нова, но в таком виде как это происходит сейчас в Одессе, игра пришла из Киева. Примерно раз в месяц сотни людей бороздят ночной Киев, забыв обо всем. Киевляне приезжают в Одессу на игру, бросая все дела, и Одесситы поступают также. Зачем им это надо? Для того чтобы жить. Что бы вырваться из повседневной рутины, однообразия жизни и забыть хоть на время о реальности. Почувствовать себя свободным, живым. Смысл игры заключается в выполнении определенных заданий. Цель задания найти код, который позволит перейти к следующему заданию, и так до победы. Задание — определенная задача, поставленная перед командой, зашифрованное месторасположение кода в городе. Код на местности является неотъемлемой частью пейзажа, либо нарисован краской и/или маркером.

  Для того, что бы принять участие в игре, Вам, прежде всего, необходимо собрать команду из своих друзей и знакомых или попасть в уже существующую команду. Так же необходимо иметь на всю команду 2 автомобиля, доступ к Интернету, мобильные телефоны и фонарики. Команда делится на аналитиков — тех, кто во время игры находится в Интернете, получают задания, и пытаются их разгадать, и полевых игроков, которые всю ночь мотаются по городу в поисках кодов. Связь — по мобильному телефону. Что бы понять через что проходят команды, рекомендуем прочесть сценарии к прошедшим играм. Сразу спешу заметить, что это не уличные гонки. В игре нужно перемещаться по городу, но скорость далеко не главный фактор победы, гораздо важнее быстро и нестандартно мыслить, уметь пользоваться Интернетом и ориентироваться в городе. Сегодня в Квест играют люди от 18-ти до 40 лет. Каждый находит в игре что-то для себя. Многие команды играют целыми семьями и фирмами. Социальное положение не имеет значения, перед лицом победы все равны. Сегодня играют студенты со своими мамы ,и папами, преуспевающие бизнесмены, самые разные люди.

  Докладно: www.quest.od.ua

  Контакти:
  вул. Ніженська, 43, оф.6, м. Одеса
  Тел.: (048) 726 70 34
  Моб.: (067) 485 24 35
  E-Mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru