Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Полтава Надрукувати
  02.02.2007
  Полтавська Обласна Організація НДЛМ була створена 18 вересня 1998 року на установчих зборах за ініціативи активної молоді Полтавщини, яка усвідомила те, що більше не можна залишатись осторонь, а потрібно активно залучатись до побудови відкритого громадського суспільства на основі народної демократії. А це можливо лише шляхом реальних дій, ефективність і чіткість яких можливо забезпечити лише шляхом створення реального об’єднання молоді, що зможе реалізувати соціально спрямовані програми і проекти шляхом ефективного залучення людських і матеріальних ресурсів, відкритої діяльності в правовому полі України.

  На даний час ПОО НДЛМ очолює Євген Нагорний.

   Полтавська Обласна Організація НДЛМ в регіоні відзначається своїми заходами: День Святого Валентина – акція „Валентин об’єднує серця”.

  Мета проекту: змістовне і цікаве дозвілля молоді. Об’єднання молодих одиноких сердець, що втратили віру в свої сили і можливість знайти свою половинку.

  Традиційним для хлопців стало цього вечора просити «руку і серце» у своєї коханої. Тому, що тільки в цей день працює молодіжний ЗАГС, у якому Св. Валентин може Вас одружити. Навіть зима не зможе здолати тепло сердець які об’єднав наш НДЛМ.

  Тільки в цей день можеш побачити проїжджаючий по вулицях міста прикрашений кульками та стрічками безкоштовний «Тролейбус Кохання», у якому Святий Валентин підвезе Вас до центральної площі міста на наше свято.

  І звісно ж не забудьте залишити привітання своїй коханій людині на міській «Стіні Кохання»

  День Сміху: НДЛМ доводить, що не лише Одеса може проводити класні гуморини. Не просто море, а океан сміху, гумору, конкурси і взагалі цікаво і змістовно проведений час. Молодь слідом за машиною озвучення зі швидкістю не більше 5 км/год. йде по центральній вулиці міста, співає пісні, бере участь у конкурсі карооке і просто спілкується та розважається. «Парад сміху» закінчується на центральній площі святковою дискотекою з шоу програмою, конкурсами та прикольними подарунками.

  Студентська республіка – молодіжне студентське свято, що в ігровій, розважальній формі відображає модель сучасного суспільства — з грошовою системою, політичною владою, виборами, судочинством. Щороку активна молодь з усієї області збирається у наметовому містечку під Полтавою, яке в мініатюрі дублює місто з його інфраструктурою та обирає свого студентського мера за механізмом, максимально приближеним до реального. Це сприяє тому, що молодь на практиці вивчає виборчі технології, процедури, норми і правила.

  Кожного року восени вже з 1999 року ПОО НДЛМ проводить проект «Студент року». Суть цього проекту – в два етапи шляхом змагань обрати кращого студента нашого міста. Першим етапом проекту є відбірковий тур проходить більш ніж у 10 вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівня акредитації (ВНЗ) Полтавської області. У кожному з ВНЗ відбувається конкурсна шоу-програма по визначенню найкращого студента. Після шоу-програм у ВНЗ проходять шоу-програми по визначенню кращого студента м. Кременчука та фінал у м. Полтаві, який відбувається до Міжнародного дня студента.

  І ще безліч традиційних, культурно-масових заходів, майже до всіх молодіжних свят. Крім культурно-масових заходів організація проводить різноманітні освітні програми та тренінги з питань лідерства, управління, менеджменту неприбуткових організацій, підтримки та розвитку учнівського та студентського самоврядування тощо.

  Познайомитися з нами, нашою діяльністю, усім, що Вас цікавить про НДЛМ Ви зможете завітавши у наш офіс за адресою або зателефонувавши:

  м. Полтава, вул. Шевченко, 52, оф.209,
  роб. (05322) 7 22 95,
  моб. (066) 314 79 58

   
     
  Рейтинг@Mail.ru