Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Чернігів Надрукувати
  02.02.2007

  Чернігівська обласна організація Народно-демократична ліга молоді

  Голова: Щерба Олександр

  Організація зареєстрована 23 березня 1999 р.

  Діяльність:

  1. Регіональний етап всеукраїнського конкурсу краси «Перша леді»

  «Перша леді» - єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси серед студенток.

  Конкурси краси є однією з найбільш популярних і видовищних шоу-програм у світі. Важливо, що для того, щоб прийняти участь у конкурсі краси “Перша леді” треба бути не лише вродливою зовнішньо, але й розумною та соціально-активною дівчиною, відповідати параметрам академічної успішності, пройти жорсткий конкурентний відбір під час конкурсів у регіонах України.

  Учасниці представляють найбільші ВНЗ регіону по одному кандидату (в кожному ВНЗ проводиться всій конкурс краси та визначається дівчина, що буде представляти свій навчальний заклад).

  Буде проведено чотири конкурси, після чого журі визначить ту дівчину, яка й буде представляти Чернігівську область у Криму.

  Переможниця не тільки отримає статус найгарнішої студентки в Чернігівській області, а й буде представляти нашу область на Всеукраїнському конкурсі краси. У 2006 році під час мультифестивалю „Студентська республіка-2006” у бухті Капсель, під Судаком, „Першою леді-2006” визначили Анну Діденко з Запоріжжя. “Першою леді-2007”, яку обирали під час Студентської республіки під Севастополем, стала луганська студентка Олена Даценко. У конкурсі "Перша леді-2008", який відбувся під час десятої ювілейної Студентської республіки на мисі Тарханкут, перемогла чернігівчанка Наталія Воробей.

  Місії доброї волі” планується поглибити.

  2. Регіональний етап Всеукраїнського мультифестивалю «Студентська республіка»

  „Студентська республіка” відбувається в форматі мультифестивалю, тобто кілька фестивалів навколо, власне, гри. Суб-фестивалі відбуваються в один час і в одному місці.

  У рамках святкування Дня молоді України (регіональний етап) та дня Конституції України (фінальний етап) та відповідно до змісту проекту «Студентська республіка» проводиться модельна гра, в ході якої створюється квазі-державне молодіжне утворення “Студентська республіка”, що має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути держави.

  Згідно з законодавством «Студентської республіки» в квазі-державі оголошуються вибори, створюється ЦВК, формуються “політичні партії”, проводиться повноцінна виборча компанія з її кульмінацією - голосуванням. Суть – здійснити моделювання усіх політичних процесів, що відбуваються у суспільстві як під час виборів, так і в „мирний” час.

  На регіональному рівні результатом гри є вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Переможці регіональних етапів їдуть на фінальну частину. Підсумком всеукраїнської гри є вибори Студентського президента та Студентського парламенту.

  Гра супроводжується проведенням суб-фестивалів, протягом яких відбуваються змагання між студентами в конкурсах, вікторинах, турнірах із ігор „Мафія”, „Квест”, „Дебати”, відбудеться тренінг із лідерства, конкурс краси „Перша леді”, „Нічна туса”, рольові ігри, open air, змагання футболу, волейболу, круглі столи, концертне шоу, КВН.

  Учасники проекту: студенти з 9 ВНЗ області.

  За результатами проведення в 2008 році, участь взяло понад 1500 чол.

  3. Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Студент року»

  «Студент року» - це студентський проект, здійснений студентами, для студентів.

  Позитивний результат від проекту буде відчутний насамперед учасниками заходу, органами студентського самоврядування ВНЗ, пересічним студентом м. Чернігова.

  Як похідна, впливатиме на молодіжний рух м. Чернігова, громадські організації, сприятиме розбудові громадського суспільства в Україні.

  Важливим є той факт, що конкурс є не виключно розважальним, а має важливу соціальну складову. Кожен учасник, а отже і його команда виявить, проаналізує та вирішить певну проблему у студентському середовищі, тим самим зробить життя кожного студента хоч трішечки кращим.

  Не секрет, що до кожного свята прийнято влаштовувати певні урочисті та розважальні заходи. «Студент року» за своїм змістом та суттю є якнайкращим заходом для святкування дня всіх студентів.

  4. Фестиваль гумору «КуМЕДна бочка»

  Фестиваль гумору «КуМЕДна бочка» реалізується ЧОО НДЛМ та ЧОО «Студреспубліка» з 2005 року та включає в себе змагання кращих Чернігівських команд КВН та команд-гостей, які приїздять спеціально для участі у проекті.

  «КуМЕДна бочка» - це не тільки свято гумору у місті, але і справжній майстер клас для квнщиків міста.

  5. Відкритий квест-чемпіонатміж ВНЗ м. Чернігова

  Квест є тією цікавою новою формою дозвілля молоді, яка здатна замінити звичні для багатьох посиденьки з бокалом пива на активну спортивно-інтелектуальну діяльність, адже гра передбачає швидке переміщення по місту, як правило, бігом або пішки, розгадування різноманітних інтелектуальних загадок, які спрямовані на знання історії та культури міста та України, загально-освітніх знань та вмінь.

  У зв’язку із специфікою гри, для її організації не потрібно орендувати дорогого обладнання, приміщень. Полем для квесту виступає все місто, його парки, сквери, вулиці, будинки, громадський транспорт, рослинність тощо.

  Чемпіонат проходить щорічно.

  Чемпіонат проходить в вигляді квест-ігор, наприклад: фото-квест «День сміху», нічний квест «Катастрофа на Чорнобильській АЕС», вело-квест «День слов’янської писемності та культури», рольовий квест «Привіт із космосу».

  Після кожної гри команда, яка дійшла до фінішу, отримує певну кількість балів, в залежності від зайнятого місця. Переможцем стає команда, яка набрала після чотирьох ігор найбільшу кількість балів.

  6. Відкриті змагання з велотріалу м. Чернігова

  Велотріал (англ. bike trials) — велосипедний вигляд тріального спорту, що полягає в подоланні перешкод на велосипеді. Перешкоди можуть бути різними, природними або штучними: парапети, камені, колоди, дошки і т. д. Головною метою є подолання серії перешкод, не спираючись ногами, руками і іншими частинами тіла на підлогу. На сьогоднішній день велотріал — досить відомий вид екстремального спорту. Проводяться крупні світові змагання. Зараз основні центри тріала — Франція, Іспанія, Англія і деякі інші країни Європи. Останнім часом тріал стає все популярним, рівень спортсменів зростає все швидше і ставляться неймовірніі рекорди: стрибок з місця через планку на висоті 135 см, стрибок з розгону на перешкоду висотою в 176 см і багато інших.

  Змагання проводяться в 3 категоріях:

  1-pro (допускаються спортсмени, що раніше займали призові місця в категорії Expert, вік не має значення)

  2-expert (допускаються спортсмени, що раніше займали призові місця в будь-якій категорії, вік не має значення)

  3-cadet (допускаються спортсмени що не ранні займали призових місць на змаганнях повелотріалу).

  Траси побудовані з піддонів, автомобільних покришок та дерев’яних барабанів.

  7.Міжнародний молодіжний театральний фестиваль «Простір»

  У театральному фестивалі візьмуть учать 5 театральних колективів і м. Ніжин, Брянськ, Гомель та Чернігів (два колективи).

  Учасниками цього проекту в 2009 виступили театральні колективи із різних міст України. Чернігівські «АмаТеа» та «Иллюминатор» запропонують глядачам п’єсу С.Мрожек «Вдови» та «Слово про Эль» за віршами В.Хлєбнікова, прилуцький «Новий театр» виконають виставу за творами Т.Г.Шевченка WWW.Шевчен.come.today, Луганський «Ага-Т» представлять роботу за Н. Мошиним «Техника дыхания в безвоздушном пространстве», Одеський колектив «Человеческий голос» запропують п’єсу С.Моэм «Пенелопа», Народний студенський театр «Арт» Полоцького державного університету - «Красный уголок» (М.Розовский) та Харківська «Майстерня 55» презентують п’єсу «Записки сумасшедшего» безсмертного Н.В.Гоголь.

  Глядачами можуть виступатимуть всі бажаючі жителі м. Чернігова, студенти групи підтримки, діти із багатодітних сімей тощо.

  Проведення фестивалю допоможе зростанню зацікавленості молоді в естетичній формі змістовного дозвілля, підвищить культурний рівень молоді міста Чернігова, залучить нових активістів до театрального молодіжного руху.

  8. Школа по студентському самоврядуванню

  Школа проводиться з метою підняття рівня органів студентського самоврядування у ВНЗ м. Чернігова. До організації та проведення тренінгів будуть залучені кращі спеціалісти з питань ОСС м. Чернігова та інших областей України.

  9. Подаруй дитині казку

  Рівень цивілізованості держави визначається тим, наскільки вона проявляє турботу про своїх громадян і, в першу чергу, про дітей.

  Нажаль ситуація із бездомними дітьми в Україні є досить серйозною і масштабною, всього в країні налічується більше 100 тис. бездомних дітей, які потребують турботи та допомоги.

  На сьогоднішній день основною формою допомоги бездомним дітям є дитячі будинки у яких утримується більшість безпритульних дітей України. Тому постає дві найбільш актуальні проблеми:

  1. Зменшення кількості безпритульних дітей;

  2. Створення найбільш сприятливих умов життя та розвитку дитини у дитячих будинках.

  І перша і друга проблема є надзвичайно важкими та великими, які у багато в чому залежать і від турбот держави, і від громадськості, від тої суспільної думки та усвідомлення необхідності турботи та допомоги.

  Діти, які живуть у дитячих будинках чекають на допомогу від держави, від суспільства і кожному із них на передодні новорічних свят та дня св. Миколая так само, як звичайній дитині хочеться отримати подарунок та відчути турботу про себе.

  Проект проходить у два етапи.

  Суть першого етапу полягає у створенні у ВНЗ м. Чернігова пунктів приймання матеріальної допомоги для дітей сиріт. Зібрані іграшки, книжки, одяг та кошти передадуть до одного із інтернатів Чернігівської області.

  Другий етап – заключний гала-концерт «Танцювальна феєрія», який проходить у вигляді танцювальної спектаклю, кошти зібрані з продажу вхідних квитків направляються на купівлю необхідного обладнання для дитячого інтернату.

  Контакти:
  Тел.: (063) 267 4490, (095) 271 2827
  E-Mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru