Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Звернення від ініціативної групи стосовно проби Манту Надрукувати
  05.05.2009
  Ініціативна група на чолі з головою правління Українського фонду миру Людмилою Супрун, висловлює глибоке занепокоєння ситуацією навколо проведення школярам в Україні проби Манту. Медики вважають використання цієї проби застарілою формою діагностики, адже більше ніж у 40% випадках результати її використання помилкові.

  ЗВЕРНЕННЯ

  до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, громадськості

  Ініціативна група, на чолі з головою правління Українського фонду миру Людмилою Супрун, висловлює глибоке занепокоєння ситуацією навколо проведення школярам в Україні проби Манту, яка вперше була застосована 90 років тому. Українські медики вважають використання проби Манту застарілою формою діагностики. Більше ніж у 40% випадках результати її використання помилкові. Однак головна проблема цього метода – ускладнення: підвищена температура, сильний біль у м’язах, запаморочення, нудота тощо. Іноді – алергічний шок и отік Квінке. Компоненти, які входять до її складу (туберкулін) мають численні протипоказання. Загальна кількість постраждалих від ускладнень вимірюється вже десятками тисяч дітей. Наслідками проби Манту можуть стати інтоксикація, враження нервової ситеми, гормональні збої і багато іншого.

  Безумовно, непокоїть ситуація із захворюванням на туберкульоз: Україна за висновками Всесвітньої організації здоров’я – безумовний лідер по захворюванню та смертності від цієї хвороби. Сьогодні даною хворобою охоплено близько 700 тисяч людей, 600 тисяч з яких знаходяться на диспансерному обліку, в тому числі 142 тисячі - з відкритою формою туберкульозу. На соціально незахищені верстви населення припадає до 70% захворюваності, однак інфекція вражає всіх людей не залежно від їхнього соціального рівня. Інфікованість дорослих туберкульозною бацилою сягнула 100%, школярів – 30-40%, підлітків – 50-70%. Підраховано, що кожен хворий на туберкульоз може інфікувати протягом року до 20 людей. Утім, диспансеризація школярів пробою Манту дає результати, з якими не можна погодитись.

  Альтернативою пробі Манту є метод, розроблений і запатентований 10 років тому українськими вченими – медиками Інституту фтизіатрії та пульмонології АМН України Євгеном Сусловим, Світланою Кузовковою, Тетяною Підгаєвською та Петром Чепілем. Діагностика на мазках крові, зразках слини – найбільш вірна. Результат готовий вже через півгодини, метод не травматичний, не дає ускладнень, оскільки в організм не вноситься жодних чужорідних речовин.

  Ініціативна група переконана, що застосування цього методу – значно ефективніше і з точки зору диспансеризації, і з точки зору безпеки здоров’я та життя українських дітей. Застосування цього метода має бути широкомасштабним та доступним для кожного громадянина України.

  Ми звертаємося до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з вимогою вжити всіх заходів, відповідно до компетенції посадових осіб та органів влади, щоб новий безпечний метод став широкомасштабним та доступним для кожного громадянина України. Для координації нашої акції в масштабах усієї країни та представлення інтересів ініціативної групи по даній проблемі делегуємо повноваження голові правління Українського фонду миру Супрун Людмилі Павлівні та головному редактору всеукраїнської газети «Україна і світ сьогодні» Шиньковичу Андрію Васильовичу.

  Заявляємо, що всі наші дії не носять характеру політичної агітації, а мають в своїй основі виключно соціальну спрямованість.

  * * *

  Якщо Вас цікавить ця проблема та Ви хочете долучитися до ініціативної групи, залишайте свої коментарі та координати на форумі Студреспубліки.

  Ініціативна група стосовно проби Манту

   
     
  Рейтинг@Mail.ru