Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Студентська республіка святкує річницю своєї незалежності Надрукувати
  26.07.2005
  Студентська республіка святкує річницю своєї незалежності(день перший)

  Вже другий рік на території розважального комплексу «Сонечко», що під Євпаторією в Криму, відкривається нова молодіжна країна - Всеукраїнська студентська республіка. Її громадянами стають найактивніші, творчі та політично-підковані студенти з усіх регіонів України.  Цього року на територію Республіки приїхало більше 500 молодих людей з 23 регіонів України.
  Для початку вони повинні були зареєструватися та прописатися в наметовому містечку, який розбився на три кольори - синій, зелений і жовтий, та відповідно до кольору видавалися паспорти. Ці кольори символізують кольори організатора заходу - Народно-демократичної ліги молоді. Обов’язковою умовою поселення являлось розміщення кожного члена команди в окрему палатку згідно кольору його паспорту. При реєстрації кожен новий громадянин отримав фірмову футболку НДЛМ, бейджик та паспорт.
  В перший день Студентської республіки відбулося офіційне відкриття фестивалю. Поздоровити студентів з річницею незалежності Студентської держави приїхав депутат Верховної Ради України, Голова Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко та Перший заступник Голови НДП, лідер кримських народних демократів Сергій Куніцин.  У зверненні Валерія Павловича до жителів Республіки звучав заклик виправити демографічну ситуацію в країні, на що студенти відповіли гучними оваціями. Напевне, це означало повну готовність…
  Сергій Куніцин признався, що дуже заздрить студентам: «Ми з Валерієм Павловичем можем тільки вам заздрити, так як ми дійшли тільки до посади прем’єр-міністрів, а до президентів - ні, а у вас є така можливість»
   «Україна завтрашнього дня - це Ви», - з такими словами звернувся до громадян Студентської республіки Голова Народно-демократичної ліги молоді Володимир Крутько. В своєму зверненні він побажав студентам чесної конкуренції, без маніпуляцій та використання адмінресурса.
  Найвидовищнішим моментом відкриття фестивалю був виїзд на автомобілі Президента Студентської республіки Євгена Бакланова та прем’єр-міністра Республіки Олександра Рєвнівцева. Вони привітали свій народ верхи на червоному "Фольксвагені", вітали організаторів проекту, гостей Республіки та бажали всім успіхів та чесної гри.
  Після офіційної частини відкриття відбувся показовий творчий концерт, організований силами команд Студентеської республіки.


   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru