Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Обрано Студентський парламент Надрукувати
  26.07.2005
  Обрано Студентський парламент(день другий)

  Другий день гри, органзованої Народно-демокртичнолю лігою молоді, був ще більше насичений усілякими подіями.
  У цей день відбулися вибори до студентського Парламенту. Звичайно ж, як і у реальному житті, у республіці не обійшлося без інцидентів. Цього дня на загальних зборах - Віче - під час оголошення списку зареєстрованих партій відбулася спроба позбутися «старої влади». Під час проголошення списку Міністра юстиції Дмитра Коссе зігнали зі сцени та не дали можливості оголосити реальний стан речей. Невідомі люди з банданами та рушниками на головах вдерлися на сцену та перешкодили потоку офіційної інформації.
  Десятеро осіб, що іменували себе радикальним опозиційним рухом «Сонячний удар»,  закликали громадян скинути владу, яка не дотримується обіцянок та не йде на контакт із народом.
  На заклики опозиційників звергнути владу народ відповідав відкритим нерозумінням та здивованістю. Цим скористалась партія «Шара», яка почала у відповідь скандувати: «Самозванці», «Ми за чесну владу» та включила майданівську пісню  «Разом нас багато». Це викликало ще більше здивування серед населення. 
  Влада на цей інцидент ніяк не відреагувала та продовжувала свою роботу: всі ограни влади функціонували в звичайному режимі. Та цей випадок обурив Прем’єр-міністра країни, який відразу ж видав указ про заміну талонів на харчування. «Помітингують, а їсти ж все одно захочеться», - без жодних емоцій прокоментував Олександр Рєвнівцев, розвішуючи указ на стіні урядових повідомлень.
  Через деякий час опозиціників зігнали зі сцени, так як народ не реагував на  їхні заклики.
  Ходять чутки, що цей інцидент був спланований заздалегідь, і невідомий олігарх вклав у нього значну суму коштів. Але винуватці порушення спокою ухиляються від відповіді на це запитання, аргументуючи це тим, що у них у самих вистачає коштів. Інші кажуть, що бунтівники просто хотіли, аби влада дозволила легально вживати пиво...
  Таким чином, спроба  державного перевороту провалилася, але спокій у країні похитнувся.
  В цей же день пройшла прес-конференція з лідерами політичних партій. На прес-конференцію з'явилися представники шести політичних угруповань. Лідери відповідали на досить провокаційні запитання зі сторони преси. Доречі, в ході гри видавалася офіційна газета гри "СтуДень", іронічна народна газета "МНІ", опозиційне видання "Студентка", газета "Час счастья", державне радіо "Точка" та навіть республіканська телерадіокампанія.
  Під вечір відбулося голосування - активність виборців склала 87,66%.
  Засідання ЦВК проходило майже всю ніч, а результати були оприлюднені зранку наступного дня. Голова ЦВК Юрій Батов в ефірі державного радіо “Точка” зачитав протокол засідання комісії з підсумками виборів.
  Перемогу з 35,38% голосів виборців отримав список партії “Нова Хвиля” на чолі зі Студентським мером Миколаївщини Ігорем Бєловим.
  Також 15-відсотковий бар’єр подолали партії “СПАМ” (25,27%) і “Ми йдемо” (20,22%).
  Поза Парламентом залишилися яскравий PR-проект харків’ян «Шара» (11,91%), а також маргінальні списки від партії “ЕПРСТ” і “Партії любителів пива”.
  Підсумки виборів майже не відрізнялися від даних двох екзит-полів, проведених силами громадських організації Студентської республіки. Проте не обійшлося без гучного скандалу: з’явилася інформація про спроби фальсифікувати результати виборів посадовцями із ЦВК. Дані підтвердив Уряд, який оголосив у міжнародний розшук заступника голови ЦВК Сергія П’ятікова та ще одну працівницю комісії за звинуваченнями у махінаціях з бюлетенями. Ходили чутки, що підозрювані скрилися на території «Країни У».
  Отже, до Студентського Парламенту з 16 осіб потрапили: від “Нової Хвилі” 7 осіб (п. Бєлов, Панченко, Лаптушенко, Давидюк, Вєтров, Савчинський і Горбатко), від “СПАМу” - 5 чоловік (п. Грязєв, Савельєв, Ерфан, Райков і Шлак) та 4 представника списку партії “Ми йдемо” (п. Поляков, Баско, Мельник і Гінгізов).   Цікаво, що з 15 депутатів усього одна (!) дівчина - Альона Горбатко. Отака гендерна рівнсть, навіть у студентській державі...

   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru