Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Чорний... Студентський Президент Надрукувати
  26.07.2005
  Чорний... Студентський Президент (день третій)

  На третій день фіналу проекту Народно-демократичної ліги молоді “Студентська республіка”, 24 липня 2005 року, в Криму відбулася кампанія з виборів Президента.
  Оновлений склад ЦВК зареєстрував 3 кандидатури на посаду глави Студентської держави: Олексія Чорного, Михайла Полякова та Василя Погорєльца.
  Одесита Чорного висунула партія “Нова Хвиля”, а киянина Полякова - партія “Ми йдемо”.
  Вася Погорєлєц виявився самовисуванцем, епатажні дії якого гаряче підтримувалися Урядом Студреспубліки. Погорєлєц “фішкою” своєї кампанії зробив заяву, що опозиційна до Уряду партія-секта “Шара” вночі зорганізувала підпал намету, де він жив, аби збудувати на його місці храм богині Шари. За постаттю технічного кандидата справді стояла фігура громадянина республіки й активіста НДЛМ Вадима Фетісова.
  Бажання стати Президентом мав і харків’янин Олександр Лисов, проте він хоч і зібрав необхідну кількість підписів на свою підтримку, але не зміг зібрати потрібної кількості коштів для реєстрації шляхом самовисування. Тому незважаючи на одностайну ухвалу всіх суддів Конституційного суду, ЦВК не зареєструвала Олександра в якості кандидата в Президенти.
  Протягом виборчої кампанії кандидати змогли прийняти участь у прес-конференції та дебатах, проводили переговори і зі старим Президентом Євгеном Баклановим, і з новообраним Парламентом Студреспубліки, іншими органами влади.
  На відміну від виборів депутатів Парламенту Студреспубліки, згідно нових змін до Закону про вибори, до списку виборців були включені всі особи, які отримали паспорти громадянина Студреспубліки.
  Перемогу з результатом 58,22% голосів виборців отримав представник “Нової Хвилі”, депутат магістрату Одеської Студреспубліки Олексій Чорний. Далі - Михайло Поляков з 26,33% електорату та республіканський “жириновський” Вася Погорєлєц - 8,95%.
  Увечері, після конкурсу “Міс Студреспубліка”, на останньому Віче, в присутності депутатів Парламенту Студентської республіки, відбулася церемонія інаугурації новообраного Президента. Під час церемонії «старий» Президент з’явився  на сцені з черпаком та з "дружиною" за руку, символізуючи цим свій відхід від влади. Він побажав новообраному Президенту натхнення в управлінні Республікою, нових законів і законослухняних громадян.
  Цим дійством і завершився щорічний молодіжний фестиваль «Студентська республіка». Всі учасники гри обмінялися телефонами і контактами, обіцяючи зустрітися наступного року на новій Республіці.

   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru