Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Організація Надрукувати
  18.02.2007

  Ми є співтовариством молодих людей, що бажають брати участь в побудові сучасної молодої держави, яка могла б зайняти достойне місце в Європі та світі. Прагнемо, щоб кожен молодий громадянин України міг повною мірою користуватись своїми громадянськими та економічними правами.

  Ми вважаємо, що не можна зводити всю молодь лише до членів „молодіжок”, а треба приділять дуже значну увагу роботі з неформальними молодіжними колективами та спільнотами.

  Намагаємось розширити участь молодих людей в політичному, суспільному та економічному житті країни. Пропагуємо професіоналізм, працьовитість, відповідальність та порядність, як риси, необхідні для функціонування громадянського суспільства.

  НДЛМ є середовищем успіху молоді. В лавах нашої організації є студенти, підприємці, селяни, школярі, науковці та політики.

  В українському суспільстві вже сформувалася ціла генерація відомих людей, для яких НДЛМ стала невід’ємною частиною їх життя. Часто нас називають школою лідерів: дуже багато НДЛМівців створили або долучилися до створення інших „молодіжок”.

  Ідеологія НДЛМ базується на засадах Народної демократії.

  Формула Народної демократії була затверджена З’їздом НДЛМ. Сутністю Формули є виборність усіх ключових посад в органах влади всіх гілок і рівнів, здійснення постійного прямого впливу та забезпечення безперервного контролю громадян за роботою усіх органів влади, децентралізацію влади.

  У НДЛМ увесь час існування організації відбувається гостра дискусія щодо ідеології, цінностей, стратегії, які не мають бути маніпулятивними, а повинні відображати реальні запити організації й окремих її представників.

  Свідоцтвом уваги до питань ідеології та бажання розвиватися є наші партнерські відносини з міжнародною асоціацією Initiatives of Change.

  У своїй діяльності прагнемо співпрацювати з усіма, хто поділяє демократичні цінності та працює для розбудови нашої держави. У центрі уваги Ліги стоїть молода людина, незалежно від її походження, національності, мови спілкування, віросповідання, соціального статусу.

  Пріоритетними цілями НДЛМ виступають:

  - створення умов для вільного розвитку людини, розкриття її творчого потенціалу, захист і реалізація інтересів та прав членів організації, молодих громадян України;
  - сприяння побудові відкритого, громадянського суспільства, переходу України до демократичної держави із розвинутою соціально-орієнтованою ринковою економікою;
  - пропагування ідеї студентського та молодіжного самоврядування;
  - заохочення молодих людей до участі в політичному та економічному житті країни;
  - сприяння культурі, що твориться молодими людьми та є до них адресованою;
  - сприяння молоді в здобуванні освіти та кваліфікації, потрібних для виконання економічних та суспільних функцій.  

   
     
  Рейтинг@Mail.ru