Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Народно-демократическая лига молодежи Надрукувати

  История:

  Народно-демократическая лига молодежи - всеукраинская общественная организация, созданная решением Учредительного съезда 30 мая 1997 года и зарегистрированная Министерством юстиции Украины 5 февраля 1998 года. Организация осуществляет свою деятельность на территории Украины.

  В своей деятельности организация руководствуется Уставом, Программой, другими документами, принятыми Съездом, Советом и Правлением НДЛМ.

  Народно-демократическая лига молодежи являться добровольной, независимой, всеукраинской, молодежной общественной организацией, которая осуществляет свою деятельность на демократических основах в соответствии с Конституцией, Закона Украины “О молодежных и детских общественных организаций”, других законов Украины и на основе Статута организации.

  Миссия:

  Главная цель деятельности организации – привлечение широчайших слоев молодежи к развитию Украины как демократического, правового, социального государства, содействия развития честного справедливого гражданского общества, проведение деятельности, направленной на удовлетворение и защиту социальных, экономических, политических,творческих и других общественных интересов ее членов.

  Основные задачи:

  • создание благоприятных условий для профессионального роста и духовного развития членов организации;
  • содействие развитию образования молодежи путем создания благоприятных условий для внедрения разветвлённой системы подготовки и переподготовки молодых специалистов;
  • содействие поиску, поддержке и подготовке молодых специалистов во всех сферах человеческой деятельности и привлечение их к работе в организации;
  • содействие проведению исследований и разработке эффективных политических, экономических и правовых механизмов по проведению реформ, улучшению социально-экономической ситуации в Украине;
  • содействие подготовке проектов нормативных актов .по вопросам, что всплывают из задач организации, в частности, в сфере развития экономики общества;
  • содействие в разработке программ организации, популяризации и распространение идей демократической политики;
  • содействие становлению гражданского общества а Украине;
  • содействие развитию культуры и сохранения культурных ценностей;
  • содействие развитию международного сотрудничества по вопросам, которые входят в задачи организаций;
  • изучение и обобщение передового опыта во всех сферах общественной деятельности и содействие его внедрению, в частности, путём внесения предложений органам власти.

  Членство:

  Членами организации могут быть личности в соответствии с Законом Украины “О молодежных и детских общественных организаций”, которые признают Статут Лиги и придерживаться статутных требований НДЛМ.

  Документы:

  Штат:

  • Павел Викнянский, Председатель
  • Ольга Коваленко, менеджер проектов
  • Дарья Бурик, бренд-менеджер
  • Инна Онищенко, бухгалтер
  • Олексий Стасевич, поддержка электронных информационных ресурсов

  Контакты:

  Народно-демократическая лига молодежи
  Адрес: ул. Антоновича 107, г. Киев, 03150 УКРАИНА
  Тел./факс: +380 44 529 13 75
  E-Mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru