Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • 12 травня відбулась конференція Миколаївської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді Надрукувати
  16.05.2007
  В минулу суботу в бізнес-центрі „Олександрівський” відбулась VIII звітно- виборча конференція МОО НДЛМ. В цей день Павло Вікнянський залишив посаду голови організації, яку він обіймав протягом багатьох років. Новим лідером Миколаївської НДЛМ конференція обрала Олексія Голубовича.

  Как заявил сам Павел Викнянский в своем отчете перед делегатами конференции: "Необходимость смены регионального лидера НДЛМ назрела уже давно, поскольку я сам уже длительное время нахожусь в столице, активно занимаясь молодежной политикой на национальном уровне". Павел Викнянский является заместителем председателя всеукраинской НДЛМ.

  В свою очередь Алексей Голубович после своего избрания заявил, что возглавляя НОО НДЛМ он не питает каких бы то ни было политических амбиций и не станет использовать организацию как средство политической борьбы и инструмент манипуляций. Кроме того, Голубович отметил, что решение возглавить НОО НДЛМ, стало делом его личной ответственности и долга чести перед друзьями и соратниками в молодежной политике. Среди своих приоритетных задач Алексей обозначил рекрутинг новых членов и развитие сетевых, коалиционных проектов НОО НДЛМ, направленных на расширение и укрепление комьюнити.

  Изменения подверглись и другие руководящие органы НОО НДЛМ. Почетным председателем организации (с правом подписи) стал „ветеран” НДЛМ Николай Волков. Председателем контрольно-ревизионной комиссии была избрана Татьяна Кузьменко. Так же на конференции присутствовали известные НДЛМовцы, почетные члены и гости, друзья организации: Дмитрий Коссе, Николай Корень, Евгения Коняева, Игорь Белов и Алена Кузнецова.

  В ходе конференции поднимался вопрос о структурных изменениях в НДЛМ - переход от численной организации к профессиональной, взаимоотношения НДЛМ и НДП, укрепление международных связей и расширение путей сотрудничества с зарубежными партнерами. Так же обсуждались перспективы проекта "Студенческая республика" в Николаевской области. Делегаты конференции рекомендовали делегатам съезда НДЛМ выбрать новым лидером всеукраинской НДЛМ Павла Викнянского.

  Справка: Алексей Голубович. Член МОО НДЛМ с 2003 года, с 2005 член правления МОО НДЛМ. Координатор регионального этапа всеукраинского молодежного фестиваля "Студенческая республика 2006". Участник всеукраинского оргкомитета этого фестиваля в 2005 и 2006 годах. В 2006 году, в преддверии парламентских выборов координировал избирательный проект "ДІЙ!" в г. Николаеве. Победитель "Студенческой республики-2003" в Николаевской области. С 2002 года активно учувствует во всех избирательных компаниях. Сейчас среди его профессиональных интересов находятся: ВЕБ 2.0, веб-программирование и технологии.

  Николаевская ОО НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru