Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Володимир Заверуха Надрукувати

  Заверуха Володимир - член Правління Народно-демократичної ліги молоді

  Дата народження: 18.01.1974

  Освіта: вища

  Контакти:
  Тел.: (0352) 25 99 70
  E-Mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
  Робоча адреса: 43000, м. Тернопіль, бул. Шевченка 1

  Голова Тернопільської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді.

  Регіональний представник всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

  Керівник волонтерів Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

  Заступник голови Тернопільської обласної організації Народно-демократичної партії з ідеології.

  Директор Міжнародного конкурсу краси "Перша леді".

  Свою громадську діяльність розпочав в 1998 р. із ініціювання будівництва стадіону по міні-футболу. Не дивлячись на всі пророцтва з сторони “прихильників” цієї ініціативи на кшталт наступних закидів , “що на цьому місці виросте будинок, матеріали будуть розкрадені ще до початку будови і т.д.”. Свою мрію зумів втілити в життя, а саме 1червня 1999 р відбулося урочисте відкриття єдиного в місті стадіону , який відповідав всім класичним стандартам і де в 2000 р. дав життя уже традиційному турніру з міні-футболу серед дворових команд з нагоди Дня фізичної культури та спорту. В 1999 р. зініціював тематичне дайджест-шоу з приводу Міжнародного дня боротьби зі СНІДом організував і провів і до сьогоднішнього дня залишається самим активним борцем з цією чумою.

  В 200 р. Уже, як керівник волонтерів ТОО Товариства Червоного Хреста організував місію для волонтерів на Всесвітню Прощу по збору коштів на лікарню Червоного хреста, яка відбулась в одному із найбільших місць паломництва греко-католиків в с. Зарваниця та в 2001р. семінар з “шляхи та механізми вирішення проблем ТЧХ України” для колег з усіх регіонів до Міжнародного Дня Волонтера.

  В 2003 р після обрання головою ТМО НДЛМ розширив поле своєї діяльності у всіх напрямках молодіжного руху і вдало реалізує та надалі залишається вірний своїм ідеям та починанням.

  В 2006 році вперше провів всеукраїнський конкурс краси серед студенток “Перша леді” (у рамках Студреспубліки-2006), який вже організовує, як міжнародний та отримав визнання, схвалення і підтримку в профільних колах.

  В 2006 р. після довіреної честі представляти всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” в Тернопільській обл. в проведенні першого фіналу благодійної акції “Почуйте всі” по збору коштів на медичне обладнання для дітей з вадами слуху, регіональний штаб після підведення підсумків серед усіх регіонів виборов перше місце, а саме в одній із най менших областей зібрали найбільше коштів та закупили медичне обладнання, аналога якому немає в Україні і передали на баланс дитячої поліклініки для безкоштовного лікування дітей.

  Має таємницю та мрією: очоливши місто Тернопіль на посаді міського голови хоче зробити, “ як Гонг-Конг в Китаї Тернопіль в Україні, та повернути славу та титул самого чистого та зеленого міста, яке Тернопіль отримав ще в 1989 р. ще в СРСР”.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru