Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Вікнянський: "Хотілось би побачити чіткі пріоритети в роботі Міністра" Надрукувати
  06.04.2008
  Павло Вікнянський - Голова ВМГО "Народно-демократична ліга молоді" висловив незадоволення діяльністю Міністра Павленко.Вікнянський Павло, НДЛМ

  Як Ви ставитесь до сьогоднішньої роботи Міністра у справах сім'ї, молоді і спорту?

  Прихід старого-нового Міністра Павленко залишав надію (як тепер стало зрозуміле ілюзію) про те, що реформи в державній молодіжній політиці, про які вже давно говорить співтовариство активних молодих людей, нарешті стануть здійснюватися. На це наштовхували безпосередньо імідж самого Юрія Павленка як публічного, молодого, відкритого політика, вихідця з молодіжного руху, а також динамічність роботи команди Юлії Тимошенко, куди як член уряду і увійшов Юрій Павленко. Але ці надії виявилися ілюзіями. Лідери молодіжного руху України, у тому числі і я, сподівалися, що Міністрові вистачить волі і бажання, щоб здійснювати необхідні зміни.

  У чому повинні ці зміни виявлятися?

  Сьогодні Міністерству необхідно приділити увагу таким аспектам:

  1) спрощення процедури роботи між Міністерством і молодіжними організаціями через впровадження механізму «єдиного вікна»;
  2) реформування Конкурсу проектів для всеукраїнських молодіжних організацій;
  3) чітке визначення мети і пріоритетів, стратегії роботи Міністерства і підбір відповідного інструментарію;
  4) прозорість ухвалення будь-яких рішень, зокрема кадрових.

  Це ті речі, які залежать від політичної волі Міністра. Також хотілося б бачити чіткі пріоритети в роботі Міністра, окрім «Євро-2012». Хотілося б більше реальної роботи і менше PR. Міністр «молоді» у нас, звичайно, дуже публічна особа, але тільки не для молоді. І ще. Я хочу нагадати, що очолюване Юрієм Павленком Міністерство називається не Міністерством у справах сім'ї і спорту, а Міністерством у справах сім'ї, молоді і спорту. В той же час молоді зараз приділяється мінімальна увага. Міністр — це фігура, яка зобов'язана лобіювати ті інтереси, які є в молодіжному секторі.

  Чи задоволені Ви, як лідер однієї зі всеукраїнських громадських організацій, фінансуванням проектів програм?

  Мені, як і багатьом моїм колегам, поки не зовсім зрозуміло чим керується в своїй діяльності Міністр, бо ефективного відстоювання інтересів молодіжних організацій в питанні бюджетного процесу, я не помічаю. Істотного збільшення фінансування програм молодіжних організацій немає. Це погано, тому що ціни постійно ростуть, а для діяльності молодіжних організацій, наприклад таких, як наша, яка має 11-річну історію і реалізує купу проектів, це була б істотна підмога. У результаті ми повинні викручуватися як тільки можна.

  Також давно звучать пропозиції про введення державного соціального замовлення для популярних і традиційних проектів. Наприклад, для міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка».

  Давно висить питання про виділення окремого приміщення, Будинку молоді України, де б збиралися представники молодіжних організацій, волонтери, молоді активісти могли б користуватися технікою, якимись іншими ресурсами, зв'язком, Інтернетом, де б був хороший конференц-зал, щоб поряд був якийсь міні-готель, їдальня, місце де б можна було проводити конференції і обговорення важливих молодіжних питань. Є ще одна проблема, що всіх давно втомила. Метушня по бюрократичних коридорах під час підписання наказів і інших документів віднімає купу часу. Питання легко вирішити, якщо на вул. Десятинну, у відділ взаємодії з молодіжними і дитячими організаціями, перевести одну людину, яка б займалася прийомом і аналізом фінансових документів. Я не бачу тут ніяких перешкод і небажання це робити показує те, що влада хоче ускладнити процес подачі документів.

  Чи влаштовує Вас професіоналізм працівників Міністерства?

  Я недавно, в черговий раз перегортав Закон «Про державну службу» - тому хотів би акцентувати увагу, що далеко не всі працівники Міністерства знають його на необхідному рівні. Тому що рівень відношення, як деяких керівників, так і простих працівників Міністерства, знаходиться на низькому рівні, ніби вони спілкуються не з особистостями, а з жебраками і бомжами (даруйте), які не відомо чого хочуть. Не дивлячись на те, що ці люди стараються на благо своєї держави, в той час, як корупціонери спокійно займаються своїми «справами». Мене це ображає і як лідера авторитетної молодіжної організації, і як людину. Зараз начебто прийшли до влади люди, які себе називають патріотами, інтелігентами і кольором нації, а враження, начебто потрапив у фільм «Собаче серце». Претензій в цьому плані у мене немає тільки до Департаменту молодіжної політики.


  Що Ви думаєте про відсутність діалогу між Міністром Павленко і молодіжними лідерами?

  Особисто Міністрові можливо не вистачає часу здійснювати діалог із обговорення важливих молодіжних проблем, як з лідерами молодіжного руху, так і просто з активними молодими людьми, з лідерами студентського самоврядування. Складається таке враження, що краще нікого не чіпати, займатися різноманітними офіціозними доктринами, чим вирішенням давно наболілих питань молодіжної політики. Наприклад, проблемами працевлаштування, житла для молоді, організації змістовного дозвілля, освітою, розвитком студентського самоврядування, безпекою молоді, підняттям авторитету сім'ї, пропагандою духовних, громадянських цінностей і викорінюванням безлічі соціальних проблем, які існують сьогодні у молодих людей.

  Таке враження, що Міністр на все те, що не забезпечує йому великого PR не хоче звертати гідну увагу. Хотілося б бачити щоденну зацікавленість і підтримку рішення цих і інших питань Міністерством.

  Хотілося б вірити, що не дивлячись на всі ці негативи, буде проведений чесний, прозорий Конкурс проектів програм. Я як лідер молодіжної організації, яка проводить одні з найвідоміших і найцікавіших проектів в Україні, реально побоююся, що завдяки нинішній «молодіжній» владі, наші проекти можуть не отримати належної підтримки цього року, або ж за свою незговірливість ми будемо піддані репресіям в якомусь іншому вигляді.

  Джерело: Молодіжна правда

   
     
  Рейтинг@Mail.ru