Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Приємна новина семінару “За збереження родини” на Волині Надрукувати
  27.10.2008
  25 – 26 жовтня 2008 року на території бази відпочинку “Дачне”, Луцького району, Волинської області відбувся семінар-тренінг „За збереження родини”. Участь у даному заході взяли 15 сімейних пар з міста Луцьк та області.

  Голова Волинської обласної організації “Народно-демократична ліга молоді” - Валерій Пельц привітав усіх присутніх з початком семінару і висловив всім вдячність за зацікавленість у проекті.

  На захід завітала координатор програми “За збереження родини” з міста Києва - Юлія Краєва, яка презентувала збірник “За збереження родини. Проект у дії”. Кожна сім'я отримала в подарунок цей корисний збірник.

  Протягом семінару молоді родини відверто розповідали про свої проблеми, з якими стикаються найбільш часто та поділилися власним досвідом. Також сім’ям були продемонстровані успішні моделі сімейного життя. Окрім того було розглянуте питання сімейних конфліктів та способи їх вирішення. Для багатьох з родин актуальним було питання молодіжного кредитування житла та підтримка з боку держави молодих сімей.

  Найбільшою несподіванкою семінару стало те, що дружина одного з учасників саме під час семінару, повідомила, що чекає дитину.

  Організатори глибоко переконані, що завдяки таким семінарам покращиться демографічна ситуації на Волині, зміцниться інститут сім’ї, а клуби сімейного спілкування стануть запорукою щасливої родини.

  Семінар „За збереження родини” був організований Волинською обласною організацією “Народно-демократична ліга молоді” за підтримки Міністерства у справах сімї, молоді та спорту.

  Висловлюємо подяку Федерації профспілок держустанов у Волинській області, Управлінню у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації за допомогу у проведені заходу.

  Дивитись: Фотогалерея заходу

  Прес служба НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru