Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Вперше проведено конкурс "Студент року" в Криму Надрукувати
  26.11.2008
  26 листопада 2008 року в Сімферополі, в Палаці культури Кримського державного медичного університету, відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Студент року-2008».

  У конкурсі взяли участь наступні студенти:
  1. Рудьянов Дмитро, Національна академія природоохоронного та курортного будівництва.

  2. Семідеміхіна Ганна, Інститут інформаційних технологій Української академії друкарства

  3. Марченко Федір, Кримський університет культури та туризму

  4. Ісаєв Іса, Кримський факультет Київського університету культури та мистецтв

  5. Сейтумєров Ельвіс, Кримський державний медичний університет ім. Георгієвського

  6. Мельниченко Сергій, Кримський державний медичний університет ім. Георгієвського

  В програму конкурсу увійшли 5 завдань:

  1. "Візитна картка" – учасники представилися суддям та глядачам. Вони можуть користуватися підтримкою друзів. Учасники представили різноманітні сценки зі свого студентського життя, розповіли про свої захоплення

  2. "Конкурс відеороликів". Учасники представили глядачам відео, в яких вони розповідали про свої вищі навчальні заклади

  3. "Інтелектуальний конкурс". Учасникам були задані питання, які потребували відповідей на протязі хвилини.

  4. "Дебати". В цьому конкурсі учасники повинні були вимовити та аргументувати свою точку зору до відповідної теми.

  5. "Творчий конкурс". Учасники мали змогу показати свої таланти, свої творчі особистості.

  До складу суддів увійшли: заступник начальника по вищій школі та інтелектуальному майну Міністерства освіти та науки АР Крим Іванников Сергій Іванович, представник Міжнародної молодіжної організації «Айсек» Олексій Приз, голова Студентської ради АР Крим Антон Алтинніков, керівник секретаріату Всеукраїнськой студентської ради при Міністерстві освіти і науки України Олександр Чурюкін, креативний директор студіі «Графін», журналіст та дизайнер Михайло Шемєтун, екс-голова Студенськой ради в АР Крим Олег Савельєв.

  Зі слів Іванникова С.І.: «Було дуже важко обирати лідера, тому що усі конкурсанти гідні перемоги. Кожен має свою точку зору, свою творчу особистість, кожен є лідером у своєму навчальному закладі та має гарну підтримку».

  Переможцем конкурсу став студент 4-го курсу КДМУ Мельниченко Сергій, 1988 року народження, рідне місто – Скадовськ, захоплюється баскетболом, музикою, участю в різноманітних студентських програмах. Закінчив сумську школу лідерів з червоним "дипломом" фандрайзера.

  Для довідки: Організаторами Другого всеукраїнського конкурсу "Студент року-2008" є ВМГО "Студентська республіка", Інститут демократичного суспільства, Народно-демократична ліга молоді (НДЛМ) та Український фонд миру (голова правління - Людмила Супрун). Організаційне сприяння проекту надають Мінсім'ямолодьспорт і Міносвіти.

  Дивитись фотогалерею >>>

  Марина Алтиннікова

   
     
  Рейтинг@Mail.ru