Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • 12 Студреспубліка: займай чергу! Вже скоро і у твоєму місті! Надрукувати
  11.06.2010
  Наймасштабніша, найрозумніша, наймодніша та без комплексів – просто найкраща Студреспубліка вже чекає на тебе! 12 років 12 місяців на рік Студреспубліка об’єднувала найактивніших студентів України. Ми оголошуємо дюжину нашим щасливим числом і запорукою успіху 2010 року, “12” — це зайвий привід згадати все краще за роки існування проекту і перевершити себе. А ти з нами?

   

  logo_sr_2010_small.jpgВишівські етапи Студреспубліки вже розпочато, а до Дня молоді Україною пройдеться хвиля регіональних Студреспублік. Усі ці яскраві події стануть лише передмовою до головного дійства - фіналу унікального мульти-фестивалю, який на 4 літніх дні зробить узбережжя Криму осередком інтелектуальної та креативної молоді нашої держави. Минулоріч активними учасниками на рівні всіх етапів стали понад 100 тис. найрозумніших лідерів-студентів з усієї України.

   

  З 21 по 24 серпня, до Дня Незалежності України, пройде незабутня подія у житті кожної молодої людини. Студреспубліка - це не просто відпочинок, це океан емоцій, спілкування і спогадів на все життя! І все це відбудеться на березі моря у Криму.

  Всі етапи відбуватимуться у звичному для Студреспубліки форматі створення власної діючої моделі країни та її відповідними установами і правилами, традиціями (включно з суб-фестами).

  Країна Студреспубліка має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути справжньої держави. Найголовніший феномен Студреспубліки - це проекція майбутньої України, події, які відбуваються на Студреспубліці - це події, які потім відбуваються в Україні, але... через місяць, півроку, рік або навіть і більше. Проте збуваються обов'язково!

  2010 року темою, довкола якої відбуватимуться регіональні ігри, стало "Місто майбутнього".

  Шукай Студреспубліку у своєму виші та регіоні, реєструйся і стань повноцінним жителем кращої молодіжної країни у світі! Поквапся, аби зайняти чергу!

  Найцікавіше, що чекає на тебе цього літа - 12 масштабних надзвичайних подій Студреспубліки:

  1. вибори у Студентський парламент і на посаду Студентського Президента України! (у регіонах - Студентських мерів та депутатів Студентських магістратів кожного регіону України);
  2. конкурс краси «Перша Леді»;
  3. «Містер Студреспубліки»;
  4. кубок із КВН;
  5. чемпіонат «Студентська мафія»;
  6. «Нічна туса»: DJ та PJ-парад;
  7. «Квест-фестиваль»;
  8. «Флешмоб-фест»;
  9. турніри з інтелектуальних ігор;
  10. фото-конкурс;
  11. фестиваль аматорського відео;
  12. семінари та тренінги.

  Для тебе також - багато якісної музики, пляжні види спорту, море, сонце та незабутні враження!

   

  А ще на мультифест до Криму завітають 12 містичних друзів Студреспубліки :)

  "Тут збуваються заповітні мрії... Тут починається завтрашній день!"

  * * *

  Вперше «Студентська республіка» була проведена у рамках святкування Дня молоді 1998р. у Києві. Зважаючи на значний резонанс, вже з 1999р. Студреспубліка здійснюється як всеукраїнський проект. З 2004р. за участю переможців регіональних етапів у Криму на узбережжі моря проводиться фінальна частина проекту. З 2006р. вона була вперше проведений у форматі мульти-фестивалю. В 2008р. Студреспубліка відмітила свій перший ювілей - 10 років. Участь у Студреспубліці беруть не лише українські студенти, але й російські, американські, грузинські, представники інших країн. У 2009 Студреспубліка стала Міжнародною програмою, до якої входить потужний комплекс заходів, який відвідують вітчизняні й іноземні експерти, «зірки» та політики.

  Організатори: ВМГО "Студентська республіка" за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, НДЛМ.

  Оргпитання:
  Ольга Коваленко, менеджер проектів
  моб. тел.: 0 97 622 07 87

  До участі запрошуються журналісти та представники ЗМІ

  Дар'я Бурік, бренд-менеджер
  тел./ф.: 0 44 522 82 98
  моб. тел.: 0 50 425 19 79
  e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Прес-служба Студреспубліки

   
     
  Рейтинг@Mail.ru