Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Виставка у Кабміні Надрукувати
  24.11.2010
  11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".

  Стенди представили 18 всеукраїнських молодіжних і дитячих громадських організацій, Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державна соціальна служба для сім'ї, дітей та молоді.

  Звісно, що на виставці був стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Більше того, цей стенд привернув значну увагу присутніх. Його вирізняло те, що на ньому були розміщені тільки справжні, «живі» фотографії, плакати, флаєра, буклети, випуски «Хронік» і «ЗаДіло!», «гроші» фінальних Студреспублік - і все це різних років. Ніякого монтажу на комп’ютері та фотошопу, ніякого офіціозу!

  Анатолій Толстоухов звернув увагу на важливу роль молодих людей у всіх суспільних процесах. "Ми маємо значну увагу приділяти особистості, створювати умови для молоді, зокрема, для її самореалізації", - зазначив Міністр Кабінету Міністрів. Анатолій Толстоухов наголосив також на необхідності партнерства молоді і влади та можливості для юнацтва виходити на міжнародну арену. Зокрема, Анатолій Володимирович наголосив, що наступного, 2011 року, Студреспубліка має пройти у справді міжнародному форматі.

  Користуючись нагодою, директор департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту Ігор Хохич привітав усіх із Всесвітнім днем молоді. Посадовець подякував представникам організацій, чия діяльність презентована на виставці, за активну громадську позицію та побажав подальших успіхів. Хохич зазначив, що Міністерство, зі свого боку, допомагатиме, сприятиме та підтримуватиме молодіжні та дитячі громадські організації.

  Всі учасники виставки – лідери та представники організацій (серед них Павло Вікнянський і Ольга Коваленко) розповіли про свою роботу та окреслили свої головні досягнення.

  Нагадаємо, щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній день молоді.

  Для довідки. Станом на 1 січня 2010 року в Україні діють 173 всеукраїнські молодіжні громадські організації, 19 всеукраїнських спілок молодіжних громадських організацій та 18 всеукраїнських дитячих організацій. Понад 8 тисяч молодіжних і дитячих громадських організацій функціонують на місцевому рівні.

  Завантажити спеціальний випуск "ЗаДіло!" >>>  Джерело: За матеріалами сайту Мінсім’ямолодьспорту, вл. інф.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru