«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Свято Валентинове Надрукувати
  22.02.2011
  Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.

  news_2011-02-14_p1.jpgТож 14 лютого у багатьох вищих навчальних закладах міста Чернігова провели акцію. Метою якої було подарувати студентам чудовий настрій і відчуття закоханості. У кожному вузі було здійснено розповсюдження валентинок з емблемою студентської республіки у найбільших місцях скупчення молоді. У ЧДТУ волонтери-амурчики дарували валентинки і свої посмішки як студентам, так і викладачам біля гардеробу, в їдальні, на сходах...Всіх настільки заполонило свято своєю щирістю, що привітальні листівки розійшлися за кілька годин.

  У ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка студенти прикрасили повітряними кульками приміщення вузу, організували музичний супровід для більш емоційно-піднесеного настрою і дарували валентинки на кожному факультеті. Також організували розважальну програму з конкурсами та подарунками. З самого ранку в холі центрального корпусу всі бажаючі пари могли взяти участь у церемонії "таємного вінчання". Наприкінці дня відбувся святковий концерт.

  Тренінг "Любов - енергія життя" - захід у рамках проекту "Чарівний тиждень любові в Миколаєві", організованого Миколаївською ФРІ за підтримки "Студреспубліки".

  На тренінгу студенти змогли:

  • Досліджувати свою здатність ЛЮБИТИ, можливості її розвитку
  • Довідатися секрети взаємодії Чоловічого й Жіночого, способи одержання й дарування любові
  • Навчитися відрізняти здоровішу, зрілу любов від невротичної, залежної
  • Спробувати не властиві тобі "мови любові"
  • Усвідомити вплив власної концепцій любові на міжособистісні відносини

  news_2011-02-14_p2.jpgТренінг відбувся 19 лютого в Молодіжному Центрі.

  Щодо Львову, то тут захід відбувся на досить позитивній ноті, адже з року в рік до святкування "найсолодшого" дня року приєднується не тільки молодь та студентство, а й більш доросла аудиторія. Тож цього року львівський актив вирішив дарувати людям радість прямо на вулиці. Валентинки з привітаннями презентували звичайним перехожим, що, як завжди, спішили у своїх справах.

  Чи можна повірити у те, що звичайна вітальна листівка, може принести людям таку кількість позитиву, радості, посмішок!? Так, звичайно. Ніхто не залишився осторонь. Усі в цей святковій день отримали свій, хоча й паперовий, шматочок щастя!

  Прес-служба Студентської республіки

   
     
  Рейтинг@Mail.ru