Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові Надрукувати
  03.03.2011
  19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".

  Метою заходу є сприяння збереженню молодих родин та пар які зустрічаються тривалий час, через організацію і проведення тренінгу з питань взаємовідносин у молодій сім'ї.

  Сім'я починається з любові двох людей - любові, метою якої є не егоїстичне задоволення, а радість, заснована на радості іншої людини. Така здатність любити залежить від здібності до співпереживання, уміння думати не тільки про себе, але й про кохану людину, піклуватися про неї, знати, що це і є твоє щастя, і не думати про винагороду. Коли двоє закоханих вирішують зв'язати свою долю, вони менше всього думають про те, наскільки підходять один одному. Але поступово з'ясовується, що в сумісному житті багато що залежить не тільки від взаємності і любові, але і від етичної культури партнерів.


  ann_chernihiv_zzr2011.jpg
  На жаль, сьогодні шлюб стає чимось нестійким, необов'язковим.

  У січні-липні 2010 року кількість зареєстрованих  шлюбів в Україні складає близько 146 тис., при цьому, розлучень - 83 тис..

  Головне управління статистики у Чернігівській області повідомляє, що у січні - вересні 2010 року в області було зареєстровано 2186 розлучень. Це значно менше ніж у минулому році, але при цьому цифра все ж таки вражає.

  У таких умовах виникає необхідність проаналізувати цінності шлюбу. Та як зробити це самотужки?

  Зрозуміти, що потрібно для щасливого сімейного життя, допоможе тренер львів'янин Адріан Буковинський - президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сім'я", відповідальний за приготування молоді і наречених до подружнього життя при Головному управлінні у справах сім'ї, молоді Київської міської державної адміністрації.

  Всім бажаючим для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету, яку ви можете звантажити на сайті www.chernigiv-quest.com й надіслати її до 14 березня 2011 року на адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. з позначкою "За збереження родини".

  Умови участі у семінарі:

  • навчання на семінарі оплачується за наявності фінансових можливостей пари;

  • організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами, одноразовим харчуванням (обідні) та перервами на чай-каву.

  Семінар-тренінг відбудеться 19 березня в приміщенні готелю "Профсоюзний", кімната 204 за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 105/а. Семінар триватиме з 11:00 до 18:00 год. 

  За додатковою інформацією звертатись за тел. 603-226, 093-74-45-678 або пишіть на e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Прес служба ЧОО ВМГО "Студентська республіка"

   
     
  Рейтинг@Mail.ru