Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • У Криму знову створюється дивовижна країна! Надрукувати
  25.07.2012
  24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.

  24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів.

  «Україна моєї мрії» – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.

  Чому не можна пропустити фінал Студреспубліки? Бо це наймасштабніший молодіжний проект року в Україні, найактуальніша тема, найграндіозніші суб-фести, найгарячіша тусовка в ритмі нон-стоп, найавторитетніші експерти та більше 1 000 активних учасників зі всієї України.

  І все це в формі гри, де в кожного є можливість побути кимось особливим, незвичним, тим, ким у реальному житті можливо ніколи не доведеться бути: хоч працівником комунального господарства, хоч депутатом, хоч міліціонером, хоч журналістом чи навіть… президентом.

  Суб-фести залишаються традиційними, проте їхня наповненість щороку стає все цікавішою.

  На Тебе чекають:

  А направляти роботу в правильне русло, проводити змістовні факультативи та дискусії будуть відомі громадські діячі й експерти: Олександр Бланк, Наталія Бурлінова (Росія), Сергій Дацюк, Сергій Градіровський (Росія), Володимир Купрій, Михайло Мінаков, Андрій Окара (Росія), Михайло Притула, о. Антоній Рудий, Денис Силантьєв, Олексій Толкачов, д-р Леопольд  Шпехт (Австрія) й ін.

  Країна «Студентська республіка» має свої закони, органи влади, територію, валюту, партії й інші атрибути справжньої вільної держави. Найголовніший феномен програми — це проекція майбутньої України. Події, які відбуваються на Студреспубліці — це події, які згодом відбуваються в Україні.

  Але й це не все. На гостей мульти-фесту чекає безліч приємних сюрпризів і шалених витівок. Саме тому, краще побачити самому, що відбуватиметься на фіналі Студреспубліки-2012, ніж почути про це від когось і шкодувати про втрачену можливість побувати там.

  Відсвяткуй День незалежності України у власній країні під назвою Студреспубліка!

  ОБОВ'ЯЗКОВА ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ НА ФІНАЛ

  Звертаємо Вашу увагу, що умови можуть змінитися. Всі офіційні новини — лише на офіційному сайті www.studrespublika.com і на розсилці Студреспубліки (на неї варто підписатися).

  За додатковою інформацією звертайтеся:
  Ольга Коваленко, заступник голови Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2012 (оргпитання),
  тел./факс: +380 44 529 13 75
  моб.тел.: +380 67 234 01 94

  До участі запрошуються журналісти та представники ЗМІ, комерційні й інші партнери:
  Віра Андріюк, бренд-менеджер Студреспубліки,
  моб.тел.: +380 97 883 22 26
  e-пошта: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  * * *
  Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
  Сприяння
  оргкомітет фонду «Стабільна Україна», Благодійний фонд "Богдана Гаврилишина", а також MSI, Kaspersky, мережа агенцій "Соната", "Біокон", Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova, European Youth card, НДЛМ.
  Інформаційні партнери
  : телекомпанія «ТВі», 
  Стильне Радіо "Перець ФМ", газета «День», всеукраїнський щотижневик «7я», газета «Между строк», ресурсний центр "ГУРТ".

   

  Джерело: ВМГО "Студентська республіка"

   
     
  Рейтинг@Mail.ru