Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Ювілейна Студреспубліка-2013 – дзеркало української реальності Надрукувати
  03.09.2013
  З 24 по 27 серпня 2013р. у будинку відпочинку «Прибережний» (Крим, неподалік Євпаторії, затока Донузлав, с. Медведеве) проходив фінал XV ювілейної Студреспубліки-2013 . Тема гри: «Майбутнє: від мрії до реального плану дій» [+ випуски "ЗаДіло!", "Хроніки"; відео].

  Майже 1000 активних учасників зі всієї України протягом 3-х днів створювали квазідержавне утворення «Студентська республіка», де були свої закони, органи влади, територія, валюта НДЛМчики, партії, виборча кампанія тощо. Кульмінацією гри стали вибори Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України, які цього року пройшли надзвичайно складно, оскільки був запроваджений критерій змістовності програм і наявності вчинків у людей із політичними амбіціями. Студентським президентом України-2013/2014 став Микола Дмитрієв із Миколаєва, студент Чорноморського державного університету ім. П.Могили. Депутатами Студентського парламенту стали:Ростислав Іванов (Дніпропетровська обл.), Ігор Лясковський (Чернівецька обл.), Микола Мокрик (Рівненська обл.), Роман Молдован (Вінницька обл.), Ольга Рачук (Запорізька обл.),Катерина Середа (Миколаївська обл.), Рустам Савранський (Київ), Олександра Стойка(Чернівецька обл.), Андрій Табачук (Кіровоградська обл.), Вікторія Тютерева (Дніпропетровська обл.), Юрій Федоров (Харківська обл.). Під час відкриття було зачитано Вітання учасникам фіналу Студреспубліки від Президента України Віктора Януковича. Цього року на фінальну Студреспубліку завітали поважні гості, серед них партнер організації - народний депутат України, керівник фонду Sustainable Ukraine Олексій Азаров, який разом із Національним лідером Студреспубліки Павлом Вікнянським відкрив фінал XV ювілейної Студреспубліки. Також першого дня на мульти-фесті був присутній народний депутат України Євгеній Мураєв. Кримську владу на церемонії відкриття представляла Міністр освіти і науки, молоді та спорту АР Крим Наталя Гончарова.
  Наступного дня Студреспубліку відвідав громадський діяч, топ-політик Юрій Луценко. Цього ж дня до Студреспубліки приєднався народний депутат України Юрій Дерев’янко. 26 серпня подію відвідали народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан і народний депутат УкраїниОлександр Мочков. Під час оргдіяльнісної гри на фіналі Студреспубліки-2013 у боротьбі зіткнулися цінні ідеї розвитку держави та попсове бачення майбутнього. Проекти розвитку країни в енергетичній сфері, сільському господарству, інфраструктурі, космічній галузі, безпеці, освіті та культурі наповнили оргдіяльнісну гру. Носії проектів розвитку боролись із пустими лозунгами. На жаль, як і в реальній політиці України, виборці віддали свої голоси не за передові ідеї, а, в переважній більшості, за красномовних «пустих» лідерів, тих, хто майже не був причетний до розробки головних смислів гри.  Активно пройшла мульти-фестивальна частина програми. Важливо, що цього року було понад 15 суб-фестів, серед них вперше проведений новий спортивно-журналістський проект«Республікада». Однією із найочікуваніших подій традиційно став конкурс краси особистості«Перша Леді». Переможницею було визначено студентку Одеської юракадемії ВалеріюПрокопенко. Змістовні факультативи та дискусії підсилювали відомі громадські діячі й експерти: о. Антоній РудийВадим ВасютинськийСергій ГрабськийМихайло ГрищенкоСергій ДацюкРаду Карчумару (Німеччина), Сергій ЛисенкоОлександр ЛозовицькийМихайло МінаковАндрій МішинАндрій Окара (Росія), Михайло ПритулаМарина Скорікова (Росія), Михайло Чаплигай ін.   15 кроків до змін ми зробили - і це ще не кінець. Пасивність, беззмістовність та інфантильність буде подолано! Ще більше зусиль і ще більше роботи чекають на обранців, фундамент для змін вже збудовано! Аналітика та всі деталі щодо проведення суб-фестів  - пізніше, слідкуйте за сайтом.  Відео-новини фіналу Студреспубліки: День 1День 2День 3 "ЗаДіло!": випуск 1випуск 2випуск 3випуск 4випуск 5випуск 6 "Хроніки": випуск 3випуск 4випуск 5

  *** Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за сприяння оргкомітету фонду «Стабільна Україна», оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України. Також підтримку надає Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Партнери: Procter&Gamble, ТК «Буковель», мобільний оператор life:), SUN InBev Ukraine, лабораторія KasperskyImpression, косметична компанія «Біокон», весільний салон SlanovskiyNai Lu-na by Anastasiya Ivanova, НДЛМ. Інформаційні партнери: телеканал "Культура", телеканал OTV, Стильне Радіо "Перець ФМ", газета "День", всеукраїнський щотижневик «7я», інформаційне агентство «Наголос».

  Прес-служба Студреспубліки

   
     
  Рейтинг@Mail.ru