Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Визнано найкращих серед студентів України Надрукувати
  22.12.2018
  14-16 грудня Херсон гостинно вітав студентів зі всієї країни. Перемож(ни)ці регіональних етапів, номінант(к)и конкурсу «Кращий студент України» та їхні групи підтримки з’їхалися на фінал події, аби представити себе, свій регіон і вибороти звання «Кращого студента України» в одній із 10 номінацій. Переможницями у комплексній характеристиці стали одночасно дві студентки - Софія Дика й Анастасія Лукомець, які представляють Харківщину та Херсонщину відповідно. 

  Плідна діяльність кожної людини заслуговує на визнання та винагороду!

  Вишівські та регіональні етапи, процедура номінування та відбору, підготовка до фіналу – через ці терни пробилося лише більше півсотні найкращих студентів нашої держави за 2017 і 2018 роки. Хто ж вони, ті самі най-най-спудеї у комплексній характеристиці й інших номінаціях, а також про всі перипетії шоу-фіналу всеукраїнської конкурсної програми, організованої Студреспублікою та НДЛМ і підтриманої Мінмолодьспортом й Міносвіти – читайте та роздивляйтеся фотографії у підсумковому матеріалі.

  Студенти зі всієї України приїхали в Херсон і 3 дні брали участь у різноманітних активностях, центральною серед яких був фінал «Кращого студента України».

  Спочатку була зустріч у чудовій Херсонській державній морській академії, де навчається Родіон Дєдков, минулий «Кращий студент України (комплексна характеристика)», з її ректором Василем Чернявським, а також керівництвом регіону, який нас приймав - заступником голови Херсонської облдержадміністрації Андрієм Балоньом і директором обласного департаменту освіти, науки та молоді, випускником НДЛМ і Студреспубліки Євгеном Криницьким. А далі найкращих студентів тепло прийняв у будинку міськради Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко. 

  Наступного дня, 15 грудня, у Обласному палаці молоді і студентів відбулася головна подія сезону – визначалися і відзначалися перемож(ни)ці «Кращого студента України» за 2017 і 2018 роки у 10 номінаціях. Отже, круті кубки і дипломи перших вибороли:

  • «Краща студентка-громадська діячка України» - Наталія Степушенко (Київська обл.);
  • «Кращий студент-дизайнер України» - Олександр Сидоренко (Харківська обл.);
  • «Кращі студент(к)и-науков(и)ці України» - Віталій Найда (Харківська обл.), Анастасія Никоненко (Дніпропетровська обл.);
  • «Краща студентка-профспілкова активістка України» - Марина Шитова (Донецька обл.);
  • «Кращий студент-спортсмен України» - Валентин Хмільовий (Черкаська обл.).

  У номінаціях, де змагалися найкращі аналіти(ч)ки, медійники/ці, програміст(к)и, підприєм(и)ці, було прийнято рішення не визначати першість.

  Лауреат(к)ами по номінаціях стали:

  • «Кращий студент-аналітик»: Сергій Грінько (Харківська обл.);
  • «Кращий студент-дизайнер»: Олександр Недоснований (Вінницька обл.);
  • «Кращі студентки-медійниці»: Вікторія Вечірко (Херсонська обл.), Емма Кайдаш (Херсонська обл.);
  • «Кращий/а студент/ка-громадський/а діяч/ка»: Богдан Войт (Дніпропетровська обл.), Аліна Жегунова (Миколаївська обл.), Анастасія Коновалова (Закарпатська обл.), Артем Кривцов (Миколаївська обл.), Айкуш Мазманян (Херсонська обл.), Лідія Мигалева (Закарпатська обл.), Катерина Поліщук (Донецька обл.), Аліна Самарченко (Донецька обл.), Максим Шумський (Херсонська обл.);
  • «Кращий/а студент/ка-науковець/иця»: Анастасія Кальна (Луганська обл.), Артем Кривцов (Миколаївська обл.), Афанасій Максименко (Чернігівська обл.), Єгор Поливанов (Дніпропетровська обл.), Андрій Федорчук (Львівська обл.), Сергій Шульженко (Запорізька обл.);
  • «Кращий/а студент/ка-профспілковий активіст/ка»: Владислав Соболевський (Запорізька обл.), Наталія Степушенко (Київська обл.);
  • «Кращий/а студент/ка-спортсмен/ка»: Валерій Буян (Полтавська обл.), Микита Зубков (Луганська обл.), Вероніка Смолій (Луганська обл.), Максим Терлецький (Херсонська обл.), Олександр Шваб (Івано-Франківська обл.).
  Надзвичайно запальним стало змагання у комплексній характеристиці, за титул, скажімо так, універсального/ї «термінатора/ки». Відважними, цілеспрямованими, готовими боротися до переможного кінця цього року були Наталія Алексеєва (Черкаська обл.), Анастасія Бакун (Київська обл.), Каріна Бондар (Херсонська обл.), Микола Булгак (Дніпропетровська обл.), Валерій Глущик (Херсонська обл.), Софія Дика (Харківська обл.), Ірина Жара (Чернігівська обл.), Анастасія Ковалів (Закарпатська обл.),  Павло Ковпак (Миколаївська обл.), Анастасія Лукомець (Херсонська обл.), Лілія Манзулич (Закарпатська обл.), Антоніна Потієнко (Кіровоградська обл.) і Мар’яна Ягнич (Тернопільська обл.). Оцінювало конкурсанток/ів і виносило чесні рішення журі: лідер республіканців України Павло Вікнянський, директорка Палацу молоді і студентів Олена Звягіна, лідерка Херсонської Студреспубліки Катерина Білоконь, переможниця загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді Студреспубліки Україна-2017/2018» Олександра Терехова та директорка «Чайної карти» Катерина Чечель
   
  13 учасників/ць змагалися у 5 конкурсах: «Я - кращий!» - де вони за допомогою відеопрезентації доводили, чому саме вони найкращі, «Мій талант – кращий!» - демонстрували свої здібності й таланти, «Мій feed back – кращий!» - швидко й оригінально відповідали на каверзні питання, «Кращий день із мого студентського життя» - показували, як вони проводять свій день у виші, «Кращий студент – соціально відповідальний студент!» - презентували власний соціальний проект, який вони вже втілюють.
   
  Цього року шоу КСУ запам’ятається особливою різноманітністю, конкурсант(к)и проявили себе на сцені з дуже різних сторін. Вони танцювали, співали, виступали зі стендапом, грали на музичних інструментах, декламували вірші, показували спортивні здобутки, яскраво імпровізували з публікою і навіть готували їжу. Соціальні проекти відрізнялися підняттям багатьох актуальних тем: волонтерство для АТО, ґендерна рівність, допомога хворим дітям і людям із обмеженими можливостями, розвиток фізкультури і спорту, молодіжна і студентська громадянська активність тощо.
   
  Як і попереднього разу, журі знову вирішило розділити перемогу на 2-х, на їхню думку, найбільш підготовлених і мотивованих. Увага, фанфари, зустрічайте «Кращих студенток України (комплексна характеристика)» за 2017 і 2018 роки: студентка Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Софія Дика (Харківщина) та студентка Бериславського педагогічного коледжу Анастасія Лукомець (Херсонщина).
   
  І звісно молоді сподобалася цікава екскурсія по Херсону, під час якої гості південного краю, зокрема, відвідали фортецю з валом, храм, де похований засновник міста кн. Потьомкін і Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Олеся Гончара.
   
  Вітаємо всіх переможців/ниць і лауреатів/ок, бажаємо Вам нових здобутків, прогресивного майбутнього, і щоби Ваша сумлінна і креативна праця принесла модернізаційні зміни нашій Україні. Щиро дякуємо співорганізатор(к)ам, партнер(к)ам, волонтер(к)ам і всім небайдужим. До нових зустрічей на фіналі «Кращого студента України»!

  *  *  *

  Організатори: ВМГО «Студентська республіка», НДЛМ за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

  Партнери: Комунальний заклад «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради, департамент освіти, науки та молоді Херсонської ОДА, компанія Impression, компанія JYSK, видавництво «Саміт-книга», SendPulse, косметична компанія «БІОКОН», Міністерство інформаційної політики України, магазин із дегустаційним залом «Чайна карта».

   
     
  Рейтинг@Mail.ru