Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Перемога — за Правдою! Слава Українському Народові! Надрукувати
  05.04.2022
  Що ще, опріч захисту, можна зробити, коли держава твоєї країни слабка, а на неї злочинно напав імперіаліст? У тяжкі, доленосні для українців і українок часи Студреспубліка й інші люди довгої доброї волі не лише кличуть до розумної Солідарності, а й пропонують ефективні рішення, які були б корисні всім. Ви можете чимось допомогти іншим або вам самим потрібна допомога? — просимо користуватися Telegram-ботом Республіканського (Громадянського) штабу солідарності, який довів свою ефективність під час виборів та ковіду

  The Truth Will Win! Glory to the Ukrainian People! (en) [s]
  La vérité vaincra ! Gloire au peuple ukrainien ! (fr) [s]
  Sieg der Wahrheit! Ruhm dem ukrainischen Volk! (de) [s]
  胜利是为了真理!乌克兰人民的荣耀! (中文) [s]

  Що ще, опріч захисту, можна зробити, коли держава твоєї країни слабка, а на неї злочинно напав імперіаліст? У тяжкі, доленосні для українців і українок часи Студреспубліка й інші люди довгої доброї волі не лише кличуть до розумної Солідарності, а й пропонують ефективні рішення, які були б корисні всім. Ви можете чимось допомогти іншим або вам самим потрібна допомога? — просимо користуватися Telegram-ботом Республіканського (Громадянського) штабу солідарності, який довів свою ефективність під час виборів та ковіду.

  Окрім достойників/ць на передовій, в Україні ще десятки мільйонів людей, яким точно необхідна підтримка і які самі би хотіли допомогти Спільній Справі, втім, не знають як. Так само є люди, котрим необхідна підтримка. Зводимо одних із іншими! Навіть у жахливих умовах творимо мир і Спільне Благо — через взаємну довіру та підтримку!

  Отже, давайте разом допомагати одні одним:

  • ділитися будь-якою корисною інформацією, спрямованою на наше спільне виживання (наприклад, робити і поширювати методички, інфографіки про першу медичну допомогу, як подолати паніку та психічні зриви);
  • коли треба кудись добратися (тобто транспортом — хтось когось може кудись підкинути);
  • у підтримці літніх людей, дітей тощо;
  • лікарі/ки — залишайте свої контакти і, в разі коли буде необхідна допомога — хоч порадою голосом, хоч, можливо, й особистою допомогою, то ми могли б на вас розраховувати;
  • можливо комусь необхідно допомогти доставити чи придбати їжу;
  • у юридичній і правозахисній площині;
  • у будь-якій іншій допомозі, зокрема, й матеріальній, і, приміром, графікою, дизайном, репостом.

  Це наша гуманітарна місія для Соборної України.

  І ми вміємо це робити — щиро та ефективно. Спільно, з ДОВІРОЮ і БРАТЕРСТВОМ/СЕСТРИНСТВОМ, ми мусимо подолати все погане і відбити хижаків!

  Тисніть: @SolidarnistBot

  Телефонуйте, пишіть цілодобово: +38 094 493 34 17 

  Ми — це люди довгої доброї волі: Студреспубліка й інші адекватні люди, організації, спільноти, партії, профспілки.

  Звертайтеся у будь-якому регіоні України! Будуймо мережі солідарності!

  БУДЬМО ЛЮДЬМИ! 

  ТАК БАГАТО НА СВІТІ ГОРЯ, ЛЮДИ, БУДЬТЕ ВЗАЄМНО КРАСИВИМИ! (Ліна Костенко)

  24 лютого 2022р.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru