Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Фотогалерея
  Початок » Діяльність НДЛМ
  Назад на початок фотогалереї

  Разом 803 фотографій розміщено.
  Переглянуто всіх фотографій: 1.367.493
  Оцінка: 6 Основна стаття в цій категорії
  «« На початок  « назад   1  [2]  далі »  Остання »»
  Основна стаття

  Фестиваль
  arrow Фестиваль "Нівроку" (31)
  Звернень: 48441

  Музичний фестиваль "Файне місто Нівроку" (м. Тернопіль)


  Українська капойера :: kapoyera2007 4
  arrow Українська капойера (6)
  Звернень: 11274
  З 9 по 11 травня в Луцьку відбувався міжнародний фестиваль бразильського мистецтва капоейра. Захід був організований Волинським осередком Міжнародної організації «Україна – Польща – Німеччина» та НДЛМ.


  Семінар за підтримки FES :: fes-training-kyiv-2008 19
  arrow Семінар за підтримки FES (30)
  Звернень: 54107
  Семінар-тренінг "Роль молодіжних громадських організацій в суспільстві та особливості їх розвитку"
  за підтримки Представництва Фонду ім. Еберта в Україні
  2-3.02.2007 р.
  м. Київ

  Оцінка: 4 фото в цій категорії.
  Діяльність НДЛМ

  Батумі (Грузія)
  Батумі (Грузія)
  Звернень: 2418
  Оцінка: 5,00 (1)
  Опис: м. Батумі, Аджарія, Грузія, 2007 р.

  Володимир Бондаренко
  Володимир Бондаренко
  Звернень: 2355
  Оцінка: 1,00 (2)
  Опис: Генеральний консул України в Батумі п. Володимир Бондаренко (посередині)

  Лєван Варшаломідзе
  Лєван Варшаломідзе
  Звернень: 2339
  Оцінка: 1,00 (2)
  Опис: Глава уряду Аджарії п. Лєван Варшаломідзе

  Роберт Чхеїдзе
  Роберт Чхеїдзе
  Звернень: 2337
  Оцінка: 1,00 (1)
  Опис: п. Роберт Чхеїдзе, Мер Батумі
   
  Оцінка: 4 фото в цій категорії.

  Назад на початок фотогалереї
  Початок » Діяльність НДЛМ

  Разом 803 фотографій розміщено.
  Переглянуто всіх фотографій: 1.367.493
  Version 2.5.1, BUILD 20080226

   
     
  Рейтинг@Mail.ru