«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Конструктив як відповідь на популізм Надрукувати
  15.06.2009
  10 червня в Міносвіти відбулася зустріч близько півсотні молодіжних ватажків із Міністром Іваном Вакарчуком та іншими посадовцями. Під час зустрічі з критикою популістської позиції та намаганням маніпулювати студентами з боку Прем'єр-міністра Ю.Тимошенко виступив Голова НДЛМ Павло Вікнянський.

  10 червня в Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч близько півсотні молодіжних і студентських ватажків із Міністром Іваном Вакарчуком, його заступниками Тарасом Фінніковом, Петром Куліковим, радником Дмитром Кулібабою, іншими посадовцями.

  Найбільше громадськість цікавило таке: чи справді скасовано постанову Кабміну, якою затверджено платні послуги для студентів; чи позбавлять стипендії за "трійку". Не подобається студентам рішення Кабміну, яке зобов'язує при отриманні диплома заплатити за його виготовлення. Невдоволення у лідерів молодіжних і студентських організацій викликала й новина про скорочення державного замовлення на підготовку спеціалістів та магістрів.

  Іван Вакарчук уважно вислухав кожного з молодих лідерів і відповів на найболючіші запитання. Зокрема пояснив, за яких умов приймалася постанова про затвердження платних послуг для студентів. Урядовці фактично були позбавлені можливості вносити правки до документів, адже на засіданні Кабміну перебувала представник МВФ і від злагодженості його роботи залежало питання отримання Україною траншу від фонду.

  Проте тут треба зазначити, як наскоро, непослідовно та несистемно готуються в складні часи фінансово-економічної кризи документи в Уряді

  Позаминулої п'ятниці, за словами Міністра, постанови про запровадження платних послуг для студентів були скасовані.

  Під час зустрічі з критикою популістської позиції та намаганням маніпулювати студентами з боку Прем'єр-міністра Ю.Тимошенко виступив Голова Народно-демократичної ліги молоді, керівник оргкомітету з проведення Міжнародної програми "Студентська республіка-2009" Павло Вікнянський.

  Він зауважив, що голова Кабміну робить одну справу, а потім, через тиждень зовсім протилежну — як це стало зрозуміло з ситуації зі спробою введення платних послуг для студентів. Схема, за його словами була проста: Мінфін подає на затвердження Уряду в нормальному документі ненормальні пункти — Уряд поспіхом все сукупно приймає, далі — студенти починають обурюватися, далі — Юлія Володимирівна, "вся у білому", щиро дивується і каже, що у всьому винний... профільний Міністр, який і в очі до прийняття цього документу його не бачив... Павло Вікнянський закликав присутніх не піддаватися на маніпуляції і не бути об'єктами політтехнологій.

  Вікнянський зауважив, що разом і з спірними моментами, були скасовані дуже важливі та корисні, особливо в часи кризи, пункти — як то дозвіл вишам здійснювати видання та реалізацію поліграфічної продукції; надавати послуги з виконання науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт з проведення наукових досліджень та експериментальних розробок науковими, науково-дослідними та проектно-конструкторськими підрозділами вищих навчальних закладів; упроваджувати, виготовляти та реалізовувати наукову і науково-технічну, інноваційну продукцію, техніку, обладнання, прилади та устаткування, тощо. Без врахування цього, зазначив Павло, побудувати інновативну, та хоч би яку "нормальну" економіку, неможливо.

  За результатами заходу у Міністерстві освіти і науки студенти прийняли резолюцію, у якій висловлено сподівання, що обговорення відбуватимуться і надалі. Підтримав цю ідею і Міністр освіти і науки Іван Вакарчук.

  Коментар Голови ВМГО "Студентська республіка" Володимира Крутька:

  Найбільш прикрою для мене в цій метушні навколо вище зазначених постанов була поведінка представників студентських організацій. Я розумію поведінку Уряду на чолі з Ю.Тимошенко, розумію, власне, саму Юлію Володимирівну... Але важко зрозуміти молодь, яка називає і вважає себе «новим поколінням», а займає позицію літніх пенсіонерів та банкрутуючих політиків – на першому місці власні «шлункові» інтереси, популізм - і хай країна котиться "до дідька в тарарами", головне, щоб сьогодні нам виплатили стипендії, і як хочете, так це і робіть. Де конструктив? Де тверезий аналіз – це не добре, це добре, а ось це давайте добавимо? Ні, тільки дайте!? І дійсно були деякі важливі положення в Постанові, які, на жаль, тепер відмінено. Головний висновок один: «нове покоління» - це не вік, а стан душі - системний погляд на буття та відповідні дії – цілісність та тверді принципи підкріплені мужністю і твердістю. І наразі питання від Кеннеді: «Не питання, що країна може зробити для мене, а питання: що Я можу зробити для країни». Ганьба цинікам і паразитам, що звикли тільки отримувати і не віддавати взаєм. Ганьба їм, що отримали дипломи, змились за кордон, не здатні реалізуватись в країні і звинувачують у власних бідах тільки інших. І слава тим, хто у терпінні, у малій праці будує Україну – селянам, вчителям, робітникам і офісним "планктонам", чесним поліцаям і викладачам. І повірте, що вони ще є!!!

  Переглянути текст резолюції круглого столу >>>

  Вл. інф., за використання матеріалу
  з сайта Міністерства освіти і науки України

   
     
  Рейтинг@Mail.ru