«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Курс передподружнього життя Надрукувати
  24.11.2009
  Під час обговорення на II Конгресі молодих родин (у рамках програми "За збереження родини") за темою "Підготовка до подружнього життя" був розроблений проект курсу передподружнього життя (модератор: Петро Жук, група №1). Організаторами конгресу була НДЛМ за підтримки Мінсім'ямолодьспорту.

  Під час обговорення на II Конгресі молодих родин (у рамках програми "За збереження родини" ) за темою "Підготовка до подружнього життя" був розроблений проект курсу передподружнього життя (Модератор: Петро Жук, група №1). Організаторами конгресу була НДЛМ за підтримки Мінсім'ямолодьспорту.

  Перш за все, курс передподружнього життя є на сьогодні необхідним, тому що, дивлячись на кількість розлучень та проблем, з якими зустрічаються молоді люди, можна зробити висновок, що однією з проблем є недоцільна підготовка молоді до сімейного життя, а також проблеми інформаційного характеру - поширення інформації серед молоді.

  Адже велика кількість бажаючих одружитися навіть не уявлять про ті проблеми, що трапляться на їхньому шляху, а коли зустрічаються з ним - то роблять висновок, що доцільніше було би підготуватися, пройти спеціальний курс передподружнього життя.

  Молодь повинна знати, що вона може пройти цей курс, отримати відповіді на всі хвилюючі питання. Тобто, перш за все, курс передбачає поширення інформації через засоби масової інформації.

  Курс також передбачає створення інформаційних центрів при РАГСах та інших державних і недержавних установах, де змогли проводитися лекції з різних тем. Варто також зауважити, що доцільно буде кожного відвідувача перевірити на рівень знань, визначаючи рівень підготовки його до подружнього життя: тестами, опитуваннями та іншими методами.

  Також під час Конгресу було обговорено можливість фінансування цього курсу. Якщо курс буде безкоштовний - то єдиною проблемою є стимулювання держави для виділення коштів. Якщо платний - то передбачається встановлення доступної ціни для будь-якого громадянина з будь-якої верстви населення.

  Курс передбачається бути коротким і мати можливість підбору часу для його проходження кожному особисто і включає в себе семінарські години або циклічні години - наприклад, 1 раз на тиждень протягом місяця.

  Складова курсу охоплює найважливіші аспекти підготовки до подружнього життя:

  1. Психологічний - зустрічі з психологами, психотерапевтами та іншими спеціалістами.
  2. Медичний.
  3. Юридичний - щоб кожен міг дізнатися про шлюб з юридичної точки зору, дізнатися про свої права, а також знайти відповіді на всі юридичні питання.
  4. Духовний аспект.

  Курс не має нагадувати шкільну програму, повинен бути легким для сприйняття і мати дискусійний характер.

  Курс має бути реалізований саме нашими українськими спеціалістами, а не іноземними через різні менталітети, різні проблеми а також їх відмінне сприйняття тощо.

  Рекомендовані теми:

  1. Конфлікти та шляхи їх вирішення, взаєморозуміння, гармонія в сім'ї.
  2. Прокреативна функція в сім'ї - народження дітей.
  3. Статевість.
  4. 4) Взаємостосунки в родині.
  5. 5) Креативність почуттів.
  6. 6) Медичний аспект: медичні проблеми.
  7. 7) Моральні і сімейні цінності тощо.

  Курс має створювати інститути родини, що могли б розробити цю програму.

  Курс передбачає впровадження програми, починаючи зі шкільного віку.

  Дивитись фотогалерею ІІ конгресу молодих родин >>>

  Надія Вринчану

   
     
  Рейтинг@Mail.ru