«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • У другому чвертьфіналі Ліги КВН "Волинь" перемогла луцька команда Надрукувати
  03.12.2009
  Тривала пауза зумовлена карантином як в Україні, так і в місті Луцьку перервала запланований графік ігор Ліги КВН "Волинь". Також через це відбулися деякі зміни в складі учасників чвертьфіналу. Цей фактор жодним чином не позначився на якості КВНу та гарному настрої глядачів, які завітали на другу чвертьфінальну гру Ліги КВН "Волинь", яка відбулася 26 листопада в Палаці культури міста Луцька.

  Тривала пауза зумовлена карантином як в Україні, так і в місті Луцьку перервала запланований графік ігор Ліги КВН "Волинь". Також через це відбулися деякі зміни в складі учасників чвертьфіналу. Цей фактор жодним чином не позначився на якості КВНу та гарному настрої глядачів, які завітали на другу чвертьфінальну гру Ліги КВН "Волинь", яка відбулася 26 листопада в Палаці культури міста Луцька.

  Цього вечора на сцену вийшло аж 8 команд:

  • "Термінал Б" (Бориспіль)
  • "Абзац" (Рівне)
  • "Суд іде" (Луцьк)
  • "Мак" (Тернопіль)
  • "Шок" (Радивилів)
  • "ТоргашиЖ" (Київ)
  • "Деформація" (Луцьк)
  • "Біляші" (Тернопіль)

  Також в залі була присутня ще одна команда - команда журі. Незмінними гравцями якої уже другий сезон поспіль залишаються Сергій Ткачук - ведучий радіо "Луцьк", Андрій Зубенко - директор радіо "Сід ФМ", Валерій Пельц - директор Ліги КВН "Волинь", а новачками були Михайло Гарщаль - заступник редактора газети "Відомості", Володимир Пащенко - директор департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міської ради.

   

  news_kvk_volyn_2009-12-03_p1.jpg      news_kvk_volyn_2009-12-03_p2.jpg

   

  Різноплановість жартів, які того вечора лунали зі сцени, свідчили про достойний рівень команд. Основною темою гри була "краса врятує світ", яку намагалися розкрити кожна з команд - в одних це виходило на "відмінно", деякі про це просто забували. Справжню драматургію на тему гри показала команда з Борисполя. Не по осінньому позитивний, рожевий кролик прийшов до душі чи не кожному з глядачів. і як було прикро в кінці візитки, коли від нього залишились лише "хвіст і вуха". Популярною темою жартів "Візитки "стала ганебна гра української збірної по футболу, ну і не обійшлось і без політики (вибори ж "на носі").

  Як на диво, командам вдався головний КВНівський конкурс "Розминка", де команди шукали відповіді на питання:

  • "сексом можна займатися з 16 років, курити - з 18. А що робити 2 роки після сексу?";
  • "чи можна лизнути USB кабель так, щоб на екрані з'явилось "Найдено новоє оборудованіє?"
  • "чи можна запихнути титанові диски в CD-магнітолу?";
  • "чи можна остановить Ксению Собчак на скоку?".

  Саме після цього конкурсу вперед вирвались дві команди "Деформація" і "Термінал Б", які в наступних двох конкурсах боролися за кожну десяту бала.

  Конкурс "П'ять новин" пройшов майже не помітно і майже не вніс коректив у підсумковий рахунок гри.

  Ну і під завісу був конкурс "Дуель". Це доволі цікавий крнкурс і започаткований він саме Лігою КВН "Волинь". І лише цей конкурс по серйозному міг внести корективи у результати гри. Правильна тактика команд створила інтригу в залі , і навіть декілька разів члени журі не могли визначити переможця дуелі. Незважаючи ні на що луцька "Деформація" отримала максимальний бал в дуелі, і тим самим здобула свою першу в історії перемогу в офіційних іграх.

  news_kvk_volyn_2009-12-03_p3.jpg

  Загалом, команди розмістились наступним чином:
  1. "Деформація" (Луцьк) - 4,8 + 5,6 + 2,4 + 2,0 = 14,8
  2. "Термінал Б" (Бориспіль) - 5,0 + 4,6 + 3,0 + 1,5 = 14,1
  3. "ТоргашиЖ" (Київ) - 4,2 + 3,2 + 2,8 + 1,5 = 11,7
  4. "Біляші" (Тернопіль) - 3,8 + 4,2 + 1,8 + 1,5 = 11,3
  5. "Суд іде" (Луцьк) - 3,8 + 2,4 + 2,2 + 1,75 = 10,15
  6. "Мак" (Тернопіль) - 4,0 + 2,8 + 1,6 + 1,25 = 9,65
  7. "Шок" (Радивилів) - 3,2 + 2,2 + 1,6 + 1,0 = 8,0
  8. "Абзац" (Рівне) - 2,4 + 2,2 + 1,6 + 1,5 = 7,7

  Почуття гордості відчули усі присутні в залі лучани за команду "Деформація", яка підтвердила статус фіналіста першого сезону Ліги КВН "Волинь", це була вже друга команда з Луцька, яка перемогла в своїх чвертьфінальних іграх,- про що в кінці гри було сказано директором Ліги Валерієм Пельцом.

  Прес служба ВОО НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru