«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • 12 Студреспубліка: займай чергу! Вже скоро і у твоєму місті! Надрукувати
  11.06.2010
  Наймасштабніша, найрозумніша, наймодніша та без комплексів – просто найкраща Студреспубліка вже чекає на тебе! 12 років 12 місяців на рік Студреспубліка об’єднувала найактивніших студентів України. Ми оголошуємо дюжину нашим щасливим числом і запорукою успіху 2010 року, “12” — це зайвий привід згадати все краще за роки існування проекту і перевершити себе. А ти з нами?

   

  logo_sr_2010_small.jpgВишівські етапи Студреспубліки вже розпочато, а до Дня молоді Україною пройдеться хвиля регіональних Студреспублік. Усі ці яскраві події стануть лише передмовою до головного дійства - фіналу унікального мульти-фестивалю, який на 4 літніх дні зробить узбережжя Криму осередком інтелектуальної та креативної молоді нашої держави. Минулоріч активними учасниками на рівні всіх етапів стали понад 100 тис. найрозумніших лідерів-студентів з усієї України.

   

  З 21 по 24 серпня, до Дня Незалежності України, пройде незабутня подія у житті кожної молодої людини. Студреспубліка - це не просто відпочинок, це океан емоцій, спілкування і спогадів на все життя! І все це відбудеться на березі моря у Криму.

  Всі етапи відбуватимуться у звичному для Студреспубліки форматі створення власної діючої моделі країни та її відповідними установами і правилами, традиціями (включно з суб-фестами).

  Країна Студреспубліка має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути справжньої держави. Найголовніший феномен Студреспубліки - це проекція майбутньої України, події, які відбуваються на Студреспубліці - це події, які потім відбуваються в Україні, але... через місяць, півроку, рік або навіть і більше. Проте збуваються обов'язково!

  2010 року темою, довкола якої відбуватимуться регіональні ігри, стало "Місто майбутнього".

  Шукай Студреспубліку у своєму виші та регіоні, реєструйся і стань повноцінним жителем кращої молодіжної країни у світі! Поквапся, аби зайняти чергу!

  Найцікавіше, що чекає на тебе цього літа - 12 масштабних надзвичайних подій Студреспубліки:

  1. вибори у Студентський парламент і на посаду Студентського Президента України! (у регіонах - Студентських мерів та депутатів Студентських магістратів кожного регіону України);
  2. конкурс краси «Перша Леді»;
  3. «Містер Студреспубліки»;
  4. кубок із КВН;
  5. чемпіонат «Студентська мафія»;
  6. «Нічна туса»: DJ та PJ-парад;
  7. «Квест-фестиваль»;
  8. «Флешмоб-фест»;
  9. турніри з інтелектуальних ігор;
  10. фото-конкурс;
  11. фестиваль аматорського відео;
  12. семінари та тренінги.

  Для тебе також - багато якісної музики, пляжні види спорту, море, сонце та незабутні враження!

   

  А ще на мультифест до Криму завітають 12 містичних друзів Студреспубліки :)

  "Тут збуваються заповітні мрії... Тут починається завтрашній день!"

  * * *

  Вперше «Студентська республіка» була проведена у рамках святкування Дня молоді 1998р. у Києві. Зважаючи на значний резонанс, вже з 1999р. Студреспубліка здійснюється як всеукраїнський проект. З 2004р. за участю переможців регіональних етапів у Криму на узбережжі моря проводиться фінальна частина проекту. З 2006р. вона була вперше проведений у форматі мульти-фестивалю. В 2008р. Студреспубліка відмітила свій перший ювілей - 10 років. Участь у Студреспубліці беруть не лише українські студенти, але й російські, американські, грузинські, представники інших країн. У 2009 Студреспубліка стала Міжнародною програмою, до якої входить потужний комплекс заходів, який відвідують вітчизняні й іноземні експерти, «зірки» та політики.

  Організатори: ВМГО "Студентська республіка" за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, НДЛМ.

  Оргпитання:
  Ольга Коваленко, менеджер проектів
  моб. тел.: 0 97 622 07 87

  До участі запрошуються журналісти та представники ЗМІ

  Дар'я Бурік, бренд-менеджер
  тел./ф.: 0 44 522 82 98
  моб. тел.: 0 50 425 19 79
  e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Прес-служба Студреспубліки

   
     
  Рейтинг@Mail.ru